Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskáknak valami folyékony...

Macskáknak valami folyékony pépes étel kapható?

Figyelt kérdés
Mint a konzerv leve,ahhoz hasonló.Valakitől hallottam, vett a macskájának, nagyon szereti.Össze lehet keverni hússal, száraztáppal.Nem tudom mi a neve és hol kapható.Nem pástétom, mert hígabb.
2019. jan. 17. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondolsz?

[link]

2019. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Vannak ilyen öntetek, direkt száraz tápra. Flakonos, mint a kechup. Én használom.


De majd mindjárt jön 34 "IGAZI GAZDI" és leírja, hogy egészségtelen és inkább főzz nekik ragulevest bálapéniszből meg bio japán borjúhúsból és alaszkai vadlazacból.

2019. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es: igen, ilyesmire gondolok, szóval van lehet a DM-ben

2-es: hol szoktad venni?

Van 3 öreg cicám, 17 évesek.Nem igazán eszi meg az egyik a száraztápokat, konzervet sem, viszont a húst főleg főve szereti, de nehezen rágja meg.Ezért főtt darált csirkemellet szoktam csinálni, de ez így elég száraz, de nagyon szeretik ha elkeverem kevés konzervlével.Ha nem is mindig ezt eszik, de gondoltam hátha változatosságnak jó lenne.

2019. jan. 17. 16:03
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
A konzerv eledelt össze lehet törni pépesre villával, sőt kicsit hígíthatod cicatejjel is. Árva kismacskáknak is ezt szoktuk adni először, mikor elkezdenek darabosat enni.
2019. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
A tápöntetet a "sarki állatosnál". De az is jó, ha egy doboz halkonzervet egy befőttes üvegben összeöntesz egy liter napraforgó olajjal. Pár nap és átveszi az ízt és szagot. És abból öntesz a száraz tápra. Filléres trükk, de működik, és megeszik tőle a tápot.
2019. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok olyan válaszoló lenni, mint amit a második emleget, de ha alapból csirkehúst főzöl nekik, akkor annak a levét miért nem használod fel? :) Annál természetesebbet tényleg nem találsz.


Egyébként idős cicáknál én valami ilyesmit választanék, vitaminos extrás szupi pasztát, ezeket szokták is javasolni amolyan feltétként a száraztápra, márkától függően. De van májkrém, sajtkrém, tejkrém, joghurt, amit csak el tudsz képzelni. :)


[link]

2019. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tejfölt lehet rátenni.
2019. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kefírt is nagyon szeretik :)
2019. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos ötleteket!
2019. jan. 18. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!