Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen a széklete? Mit...

Miért ilyen a széklete? Mit csináljak most még?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos jelenleg még ivaros kandúr cicám. Nagyon gyenge a gyomra, sok féle tápot próbáltunk, voltak amiket bírt, és amiket nem. Karácsony előtt volt egy bélgyulladása, azóta Medica száraztápot és nedveset kap enni, eszi is rendesen, viszont már nem mindig akarja megenni, szerintem megunta. Ezért kiegészítésként vettem neki Sheba alutasakos tápot, abból napi egyszer kap. Mellette a Medica tápot eszi rendesen. Viszont olyan lett a széklete, hogy az elején normális állagú, formájú, viszont, ha az kijön belőle, utána a végén egy kicsi adag folyik neki még. Ez lehet az alutasakostól? Megint álljak le vele? Napi egyszer kap egy felet, azt én nem tartom soknak talán. Vagy lehet, hogy megint beteg? (Féreghajtva 1 hete volt.) Köszönöm előre is!
2019. jan. 19. 22:26
 1/4 anonim válasza:
Milyen állagú folyik neki? Nagyon híg? Szerintem attól van, nem árt megnézetni az állatorvossal, de igazából szerintem nem lehet nagy gond, felír neki gyógyszert.
2019. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jók az alutasakos kaják. Főzött darált, vagy darabolt húst adj neki, vagy halat, darált sült marhahúst. Probiotikumot pár hónapig kellene neki adni.
2019. jan. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet az alutasakostól. Érdemes neki igazi húst adni- pénzügyileg ugyanott vagy ahol a konzervekkel, a cicának viszont jobb a hús mint azok a pár százalékos fehérjetartalmú szmötyik, amiket ki tudja mivel nyomnak tele.
2019. jan. 20. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, a csirkehússal vigyázz. Tudok olyan cicáról aki allergiás rá.
2019. jan. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!