Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg el vannak hízva a...

Tényleg el vannak hízva a macskáim?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint olyanok, mint a vízilovak. :D Tényleg elég nehezek, de kinézetre egyáltalán nem tűnnek kövérnek. Most megmértem őket, a fiú 4.8 kg, a lányok pedig 4.1 kg.

Ez nehéznek számít házimacskáknál?


2019. jan. 20. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy hány évesek?
2019. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.5 és 3 évesek.
2019. jan. 20. 14:49
 3/8 anonim válasza:

Attol is függ milyen fajta cica. de teljesen normális ez a súly egy 3 éves macskánál és másfél évesnél is.


Nekem ugy durván 1 év körüli a macsaka és ő sem panaszkodik alacson súllyal.

2019. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Vízilovak :D ezen hangosan felröhögtem :D

Mennyire mozognak könnyen? Ha folyton fáradtak, lomhák, akkor érdemes diétásabban etetni őket.

2019. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudni, de sokkal nagyobb termetűek, mint bármelyik korábbi macskáink, ezért értelemszerűen a súlyuk is nagyobb. Főleg a fiú, neki az étvágya is nagyobb, egész nap csak enne. De mozogni és játszani is szeret, elég aktívak mindnyájan. Ezért sem hiszem, hogy rossz formában lennének. Valóban mindent megkapnak tőlem, de észrevenném, hogyha egészségtelenül el lennének hízva. Mindenesetre igyekszem nem túletetni őket.
2019. jan. 20. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk házi cirmos cicánk van,kb 3 napos kora óta mi neveltük.most 1,5 éves és 4600g ,egyáltalán nem duci,pont mindig mondom hogy úgy tetszenek a duci cicák olyan kis édesek,de szerintem a milyenk egyszerűen ilyen kis nyúrga alkat.szerintem egyáltalán nem nagy a te cicáidnak a súlya.
2019. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, az én két dögicém 5.9 és 6.1 kilók:D Igaz óriások, két fekete golyó, de nem kövérek nah, csak erős csontozatúak és .. dús a bundájuk :D (idézet a jégkorszak-Manfrédtől)
2019. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor télen amúgy is extra bundanövesztés van. Az én anyum is beszólt hogy mekkora hízódisznók. Pedig súlyra mindegyik 4.2 kiló. Aztán megsimiztettem vele a téli hasprémet :)
2019. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!