Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le? Segítség! 😖😖

Hogy szoktassam le? Segítség! 😖😖

Figyelt kérdés
4 hónapos cicám még szopizik. (Az anya macskát terhesen fogadtuk be és őt meg a 1cicáját megtartottuk.) Hogyan tudnám leszoktatni a szopizásról. Anyacicát most ivartalanítottuk ki és még így is szopizni akar, pedig szerintem nincs is már teje.

2019. jan. 20. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az anya majd leállítja ha őt is zavarja. Nyugalom :)
2019. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne leszoktatni? Nálunk is annyi ideig szoptak, amíg az anya már nem engedte, ami kb. 5 hónapos korukban történt. És őt is elvittük már korábban ivartalanítani, de utána még hetekig szoptak.
2019. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk már 2 hónaposan nem engedte a 4 kölykét, de tudatosan kezdte a "hozzátáplálást" , hordta a zsákmányokat és állította le őket...


Mi is vemhesen fogadtuk be és szerettünk volna cicákat is, akkor nem ivartalaníttatuk még és már vemhesült sajnos újra.


Szerintem leválasztja az anyja majd. Huu 4 hónaposan a milyeink már a kölykök is ivartalanítva voltak, meg nagyok voltak, ettek rendesen, nem is volt teje az anyjának.


Szerintem egy kölyke maradt, így van teje rendesen, bír vele

2019. jan. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is majd ezt elintézi az anyukacica, ha már zavarja. :) Téged miért zavar?
2019. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az anya cica majd tényleg "szól" a kicsinek ha már zavarja. :)

Vagy esetleg ha az anya cica engedi, Te is oda mehetsz és leválaszthatod az anyuról.


Ezt kapd ki! Az én 1 éves macskám az ujjamat szokta szopizni -_- :D

2019. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak éhségből szopiznak, hanem mert konfortérzetet nyújt nekik. Az a baj, hogy az anyamacska cicijeinek nem tehet jól, de ha fájna neki, úgyis leállítaná.
2019. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!