Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek hogy merik szuper...

Szerintetek hogy merik szuper prémium állateledelnek titulálni a Royal Canint?

Figyelt kérdés
Mert én így tudtam,így ebben bízva meg se néztem az összetevőket,mikor vettem alutasakos eledelt-pedig mindig megnézem,mintha a családnak vásárolnék,hisz a cicák is családtagok!:)-de megkóstoltam,és gyanusan édes v!Kiderült,h tele van cukrokkal!Totál kiakadtam,mert erre mindig figyeltem,h adalék és cukormentes kaját vegyek a cicáimnak,erre pont egy ilyen híres márkánál derül ki,h egy nagy kalap car!A száraz eledelükről is kiderült,h gabona van benne,úgyh ezt a márkát örökre elfelejtem és ami a legdurvább,h rohadt drága is!A Premiere minden menetes,tele van hússal,és fele annyiba kerül!

2019. jan. 24. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért is nem olvastad el mi van benne? És nem, a premiere sem jobb.
2019. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó a marketingje.
2019. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Ezért nem veszek semmilyen macskakaját. Mert átverés az összes. Ha igazán jót akarsz neki etesd őket természetes táplálékkal, amit a vadonban is ennének: hús, hal, tojás, belsőségek, apróbb csontok. Ez az, amire egy vérbeli ragadozónak szüksége van.
2019. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a cica is és a kutya is barf étrenden van, vagyis nyers húst esznek.

De volt nálam ideiglenesben egy cica pár hónapot tavaly, és neki a Fressnapf-ben kapható Real Nature tápot vettem. Szerintem az egyik legjobb (legmagasabb hústartalmú) ami Magyarországon kapható.

Nézz utána ;)

2019. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem furcsa, hogy macskaját kóstolgat a kérdező? :D
2019. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is volt, hogy megkostoltam a kutyáknak szánt jutit.


Viszont. A Premiere kicsit jobb, de legalább nem szuperprémiumként adják el. Régenjobbvót' a Royal is, de megnéztem nemrég a németjuhászos fajtatápját. Hát...enyhén szólva sem győzött meg.


Szerintem a Real Nature az egyik legjobb megoldás lehet, kutyasként mondom a cicásnak. :)

2019. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ahogy fenn is írtam,azért nem olvastam el,mert nem feltételeztem,h egy szuper prémium táp ilyen gagyi minőségű!/Ezt az első válaszolónak írtam!/Köszi a tippeket,de az én válogatós cicáimnak a Real Nature nem jött be,és amióta megkóstolták a Royalt+Select Goldot-ünnepekkor ők is extra kényeztetést kapnak,mint a család többi tagja!:)-,azóta elég nehéz mást beléjük diktálni szárazból,de nedvesből szinte mindent megesznek,de mondom arra nagyon ügyelek,h minden mentesek legyenek,erre írtam,h én ezt csak a Premiernél tapasztaltam,és annak az ára is igen baráti.
2019. jan. 25. 17:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Továbbra is ajánlom a barf étrendet :)
2019. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rákerestem a Barf etetésre,de csak kutyákra vonatkozó infók vannak ezzel kapcsolatban!Hétvégén vettem nekik Real Nature-t és most ették!:)Amúgy rákérdeztem a Freshnapnál,hh ilyen car minőségű ez az agyon reklámozott Royal-és igen drága-,és azt mondták,h ez középkategóriás,honnan veszem,h szuper prémium.Erre mondtam,h az egyik legnagyobb Freshnapban van így kategorizálva!!A Récseiben csodálkoztak ezen!:)
2019. jan. 28. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!