Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, hogy ezt csinálja?

Normális, hogy ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Épp a földön ültem és előttem egy olcsóbb fajta irodai szék. A cicám felugrott rá, majd játékból én úgy tudtam fölé nyúlni a szék négy sarkából, hogy ő nem látta, hogy épp hol bukkan fel a kezem. Majd amikor ráuntam akkor odaraktam mellé a kezem amire ráugrott úgy, hogy a karomon állt, a szájával meg megharapta a kézfejemen lévő bőrt. Aztán nem csinált mást csak tartotta harapásban aztán amikor ki akartam bújtatni a karomat alatta akkor elkezdett nyöszögni majd fájóan felnyávogott, holott tulajdonképpen hozzá sem értem. Ez azóta megismétlődött és nem tudom, hogy ez normális dolog-e és csak játszik vagy valami más?

2019. jan. 25. 02:07
 1/1 anonim válasza:

Szerintem csak játszik. Lehet,h a kezedet "zsákmánynak" tekinti. Amikor volt macskám,egyszer elkapott egy egeret,de nem ölte meg rögtön,csak játszott vele. Aztán persze jött dicsekedni vele. Amikor már nem élt és elvettük tőle,pont így csinált.

Szóval ezért gondolom,h "zsákmánynak"gondolja a kezed.

2019. jan. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!