Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki raktunk a folyosóra egy...

Ki raktunk a folyosóra egy egér ragasztós papírt, rajta egy darab kolbásszal, a cicám sikeresen Meg találta, és bele is fetrengett, ragasztós lett a szőre, mivel szedjem le róla?

Figyelt kérdés

2019. jan. 26. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__22552..

Talán még a wd-40 mivel az elég sokrétű anyag, de nem próbáltam, idő kell a hatásához.

2019. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha baja lesz a cicának?
2019. jan. 26. 18:43
 3/11 anonim válasza:
100%

Vágd le a szőrét a kérdéses területen. Lehet, hogy kopasz lesz a cica, de egy idő után biztosan újra kinől a szőre.


Ne hagyjad, hogy a ragasztóanyag érje a bőrét!

2019. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lakkbenzin oldja a ragasztót.
2019. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A macskák mindent lenyalnak magukról. Tehát az összes vegyszert, amit rákensz, hogy leoldd a ragasztót. Ezt vedd figyelembe!!

(lehet hogy a szőr levágása a legjobb! - a bőrét is nyalni fogja utána )

2019. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt ilyen a benzintől megőrült, plusz le is nyalja. Ezt hanyagold.


Borotvált le ott a szőrét, betadin is mehet rá és utána borotva, csaknne vágd meg. Hamar visszanő hamarabb, mintha vágnád.

2019. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A fél oldala ragasztós, ki vágni próbálom, de nem nagyon hagyja
2019. jan. 26. 22:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, borotváld le, tudom mit beszélek, doki is ezt csinálja, oké, ott le van kábítva... Csak meg ne vágd!


Tudom, mit beszélek, max. 2 hét és szépen visszanő. Addig ne engedd ki. Az oldószerrel nem mész semmire. Egyébként magának is ki fogja tépni...


Az okos anyám régen mindenhiva kirakta a hülye ragasztóját.

2019. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt ilyen régen, próbálj egy amúgy sem túl szelíd, de a szituáció miatt teljesen bevadult macskát megborotválni a hátsójánál anélkül, hogy tőből letépné a karod. (Vicceltem, ki ne próbáld.) Mi hamar beláttuk, hogy neki is és nekünk is jobb ha szakemberre bízzuk a dolgot, a doki negyed óra alatt lekapta a szőrt a területről. Azóta is jól van a macs, bár ez már vagy 15 éve történt.
2019. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nalunk az állatorvos, nem nagyon vállal ilyet, nincs rendelő, még az oltasokat is egy vagyonert adja, ha egyáltalán van kedve... Ukrajnaban lakok😳
2019. jan. 26. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!