Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sötét cucc a macskám szája...

Sötét cucc a macskám szája szélén és fülében?

Figyelt kérdés
Egy kevés sötét valami van a macskám jobb fülének mélyén, állandóan vakarja is a tövét. Az alsó ajka bal oldala alatt ugyanez ez a sötét valami van egy kis foltban. Ez alvadt vér lenne? Mi okozhatja? Sajnos én is nagyon beteg vagyok, nem nagyon tudom elvinni orvoshoz, de ha valami sürgős, komoly dologra utalhat, akkor elvitetem valakivel

2019. febr. 1. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bolhás és bolhakaka a szájánál (nem biztos,meg kéne nézni látsz-e bolhát rajta,a szemzugból szoktak inni,azért lehet bélsár az arcon),fülében valószínűleg fülrüh,azért vakarja. Nem muszáj orvoshoz vinni,de lehet rá kapni cseppet vagy krémet az használd,csepegtess a fülébe, és tegyél rá valami bolhaírtó nyakörvet vagy kencét ha látod hogy bolhás.
2019. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Atka. Van fülatka, illetve a szájánál lehet akné van, akkor szokott kialakulni, ha műanyag tálból eszik a cica. Orvos kitakarítja, lekezeli a fülét, a szájára is ad valamit.

Ideális etetőtál a kerámia, illetve jó egy porcelán is otthonról, olcsóbb persze, pl. egy salátás tányér vagy mi az. 2. legjobb a fémtál, de ettől eltekintenék, mert sok közte a kínai fxs. (a kerámiában dettó).

2019. febr. 6. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :] Atka volt végül egyébként. A szája alatt is azért volt foltos elméletileg, mert sokat vakarta a fejét és felsértette ott is közben
2019. márc. 26. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!