Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy kandúr elkezdett jelölni?

Ha egy kandúr elkezdett jelölni?

Figyelt kérdés
Ivartalanítás után abbahagyhatja?
2019. febr. 4. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg abbahagyja.
2019. febr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Azért is mondom továbbra is, hogy okoskodsz, mert most még azt is hozzátetted, hogy neked 30 macskád volt. Az, hogy "mit hittél" számomra kioktató, és a válasz számomra nem hasznos, vagyis haszontalan. Az ,hogy te a 30 macskádat 5 hónaposan ivartalaníttattad, a te dolgod, de ha még mindig nem olvastad volna -a MACSKÁT NEMRÉG FOGADTUK ÖRÖKBE és emiatt nem tudtam én is 5 hónaposan, ivarérés előtt ivartalanjtani. És igen, azonnal vittük állatorvoshoz, csakhogy voltak egyéb eü gondjai és emiatt AZ ORVOS NEM VÁLLALTA még az ivartalanitását! MIT HITTÉL!? Hogy akkor majd saját kezűleg fogom ivartalanitani?! Egyébként aki bölcsen használja tudását, az nem lekezelően osztja az észt, hogy ki mit hitt, amiért élete első macskáját örökbefogadja, hanem segit, ha már 30 macska tapasztalata lakozik benne. Dehát nem mindenki képes erre... elfelejti, hogy ő sem úgy született, hogy macskákkal suttogó. Remélem, a gyerekeidet és unokáidat nem úgy fogod tanítani, amikor először talákozik valamivel, hogy dehát mégis mit hittél?! Én bezzeg ezt már mennyit csináltam. Gratula! Okoska!
2019. febr. 5. 10:09
 13/13 anonim ***** válasza:

Van egy pár cicám nekem is, akkor fog után a is jelőlni, ha van rá oka.

Tehát több macsek van , vagy kutya.


De az mar nem olyan jelöles mint a mostani.

Nem olyan irgalmatlan büdos, hanem sima pisi. Viszont jo sok..

Nálunk legalabbis

2019. febr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!