Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért távolodott el tőlem a...

Miért távolodott el tőlem a macskám?

Figyelt kérdés
Kan macskám van, aki most kb 2,5 éves. Kiskorában nagyon bújós volt, szerette a simogatást. Ahogy nőtt már egyre kevésbé szerette, ha felemelték, ezzel még nem is lett volna gond, de mostanában már csak enni jár haza, és utána el is megy van hogy 2-3 napig nem is látom. Régebben minden nap legalább egy 10 percet simogattam, játszottam vele, de most már egyáltalán nem igényli ezt a fajta figyelmet. Egy éve van mellette egy kutya is, de nincs különösebben bajuk egymással, a kutya játszótársnak tekinti a macskát. Mi lehet a baj, vagy ez teljesen normális?
2019. febr. 5. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy csak enni jár haza. Lehet hogy valaki 'elszerette' tőled.
2019. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Felnőtt kandúr lett, így lesznek olyan időszakai, amikor nem igényli az ember közelségét.
2019. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Párzási időszak van. Ha nincs ivartalanítva, ne csodálkozz ezen.
2019. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ivartalanitva vam, akkor se csodálkozz el ezen.

Egyszerűen azért ilyen mert macska,

2019. febr. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt nem gondolom, hogy valaki máshoz jár, mert amikor előkerül mindig koszos és nagyon éhes, legtöbbször a testén is látszik, hogy bizony már több napja nem kapott kaját.

Nincs ivartalanítva, ezért gondoltam, hogy emiatt tűnik el, csak nem gondoltam, hogy ebből kifolyólag ennyi ideig távol maradna.

Az pedig, hogy macska eddig nem jelentette azt, hogy több napra eltűnik. Főleg tavasszal és nyáron egész nap itthon fekszik.

A válaszokat még egyszer köszönöm szépen!

2019. febr. 7. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!