Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiatal macska rákos, nálatok...

Fiatal macska rákos, nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 22:31
 1/4 kamugyrosz ***** válasza:
0%

Igen.

Eltunt olyan 1 hétre mi meg hívtuk. Egyszer csak hazajött de csak vonszolta magát és nagyon vékony volt. Nem volt étvágya ezért a szájába fecskendoztem felvizezett cukrostejet. Kb 5 nap múlva rendelt az allatorvos, s azt mondta h kesz csoda h eddig túlélte. Megmérgezték és a méreg hatására kifejlődött benne 3 daganat is. Végül elaltattuk.

2019. febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit első leírt, az hülyeség. Méregtől nem lesz rákos egy állat, főleg nem pár nap alatt.

És igen, simán lehet, hogy fiatal korban már rákos elváltozása van.

Elméleti kérdés, vagy egy ténylegesen beteg cica miatt kérdezed?

2019. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, volt egy cicánk, 1 éves múlt, mikor akkora daganatok voltak benne, hogy nyomták a tüdejét...


Nekem is azt mondták anyámék, hogy 3 hónappal előtte "az állatorvos telenyomkodta mindennel, eltette lábalól a macskát...". Ami alapból hülyeség, mert ekkora daganatok nem 3 hónappal előtte, vagy annyi se volt egészen, inkább 2, fejlődtek ki. Akkor már rég beteg volt.... Meg macskanáthás volt akkor.



Ja, úgyhogy sajnos szegény korán elment, sosem volt rákos cicánk....

2019. febr. 10. 10:14
 4/4 kamugyrosz ***** válasza:

Nem volt hülyeség amit írtam mert az állatorvos mondta ezt

😀😀

2019. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!