Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a Purizon...

Mi a véleményetek a Purizon tápokról? Nekem tetszik, de.

Figyelt kérdés

De van vele egy olyan problémám, hogy a szemek íztől, összetevőktől függetlenül ugyanolyan színűek, méretűek és szagúak.


A bárányos-halas ugyanolyan mint a vaddisznós-csirkés.

Színre és szagra is, pedig teljesen másból állnak elvileg.


Miért lehet ez?



2019. febr. 7. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát fogalmam sincs de lehet hogy egy csomagra értették....amúgy a Purizon tápról még nem hallottam.

Nem inkább a purina mert az szerintem jobb.

2019. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez mind ipari szemét, csak a buta gazdikkal mindent el lehet hitetni! 100% döghús kimosva.
2019. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A purina az egy termékcsalád, vagy ilyesmi... Ezer és egy tápjuk van, különböző kategóriákban.

Az övék pl. a friskies is ami szörnyű minőségű, valamint a Purina One ami már vállalható.


A Purizon elvileg egy szuperprémium táp, legalábbis az összetevők alapján, már majdnem Acana szintű.

2019. febr. 7. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Az 1. Vagyok .

Most már rájöttem😁😁

Az a baj hogy mindegyik tartósító szeres...

De a whiskas is jó.

A purinából viszont úgy értettem hogy vannak külön a cica bajaira.

A purizon tényleg jó fajta...

Csak errefelé kevés a választék.

2019. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Royal sem különböző színű. Nemcsak az óccsók színesek?

Én is jónak találtam a Purizont, csak a macskámnak nem ízlett.

2019. febr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

mi nagyon szeretjük. nagyon jó minőségű táp az összetétele alapján, ehhez képest az ára sem vészes. ráadásul germán termék, ott pedig komolyan veszik a minőségellenőrzést :)


amúgy biztosan van különbség, még ha nekünk nem is feltűnő: a mi macskánk pl: a halasat és a bárányosat imádja, a vaddisznósat csak turkálja általában.

2019. febr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a whiskas az pont hogy nem jó minőségű,ha valaki igazán jó minőségű tápot szeretne az messziről elkerüli a purinát. Zooplus az nagyon jó ahogy a purizon is.
2019. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!