Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a macskám? Ő kapott...

Meghalt a macskám? Ő kapott ma katétert és ellett hozzá kábítva. Próbált felkelne néhányszor nyávogott most meg olyan elernyedt lett bár mintha picit mozogna a hasa (talán lélegzik) Mit lehet tenni? Vagy meghalt?

Figyelt kérdés
Esküszöm ha még egyszer állatom lesz az valami teknős lesz mert embertelen ezt újra és újra átélni. Hol elütik őket betegségbe halnak bele.
2019. febr. 7. 22:35
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Bár valószínű igen mert merevedik pedig ha rárakom a kezem olyan mintha verne még a szíve. :(
2019. febr. 7. 22:37
 2/26 anonim ***** válasza:
Várd meg a reggelt! Valószínű, hogy drog hatása tart még.
2019. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy merevszik pedig tényleg melegen volt tartva.Meg még most is. És tényleg egyszer még nyávogott aztán hirtelen meg elernyedt. Mondjuk még az sincs hogy nem volt időben orvoshoz véve mert vittem amint tudtam.
2019. febr. 7. 22:48
 4/26 anonim ***** válasza:
18%
:( Nagyon szeretem az állatokat
2019. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Én is. Csak az a baj hogy mindig csak a szomorkodás van.

Itt fekszik most mellettem a dobozban de annyira rossz hogy 2 napja meg itt bunyózott a többivel mert ő mindig elkapott mindenkit.

Éjjel is azon izgultam nehogy meghaljon itt mellettem az ágyban mert csak ma tudtuk elvinni éjjel nem az orvoshoz. :(

2019. febr. 7. 23:06
 6/26 anonim ***** válasza:
69%

Tegyél tükröt az orrához!

Ha párásodik, akkor lélegzik.

2019. febr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Hogy van?
2019. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Minden bizonnyal halott. :(

Bár ahogy olvastam a merevségnek nem fél óra után kellene előjönnie...:(


Olyan rossz látni hogy itt fekszik és valószínű meghalt. Csak tudnám egy katéterezés hogy viheti el. Ha az elzáródásba halt volna bele akkor nem hiszem hogy ébredéskor jött volna elő ez hanem már a reggelt sem éli meg.

2019. febr. 7. 23:15
 9/26 anonim ***** válasza:

HA meghalt, akkor az altatástól!


VÁRD MEG A REGGELT!


A szemébe világítva, reagál a pupillája? A tükör párásodik?

2019. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Kis tükröm az sajnos nincs de nekem nem úgy tűnik mint aki él..nagyon merev az egész macska. Szerintem muszáj lemondani róla de nem viszem el a kályha közeléből. (nem volt túl meleg csak amennyire javasolva volt)
2019. febr. 7. 23:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!