Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a macskám? Ő kapott...

Meghalt a macskám? Ő kapott ma katétert és ellett hozzá kábítva. Próbált felkelne néhányszor nyávogott most meg olyan elernyedt lett bár mintha picit mozogna a hasa (talán lélegzik) Mit lehet tenni? Vagy meghalt?

Figyelt kérdés
Esküszöm ha még egyszer állatom lesz az valami teknős lesz mert embertelen ezt újra és újra átélni. Hol elütik őket betegségbe halnak bele.
2019. febr. 7. 22:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
:(
2019. febr. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Azért nem túl bonyolult megállapítani, hogy él e még. Vesz levegőt, hullámzik az oldala? Száját ki tudod nyitni? Milyen színű a nyelve?
2019. febr. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Na mi van?
2019. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
El meg a cica?
2019. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
95%

Sajnálom ami történt!

Szeretnék valamit leírni, hogy más is okuljon belőle.

Gyerekkoromban találtam egy kis kandúrmacskát. Kertes házban laktunk, ott éldegélt velünk. Nagyon hirtelen el kellett költöznünk panelba ezért elvittük a macskát ivartalanítani. Akkor volt két éves. Az állatorvos mondta, hogy steril táppal kell etetni, de azt már nem részletezte, hogy mivel. Nem voltam anyagilag eleresztve ezért a szokásos bolti steril macskakaját vettem neki (Whiskas, Kitekat stb.). Azt hittem, hogy ez így jó neki. Egy nap (akkor volt 3 éves) nem kelt fel, csak kuporgott. Elvittem állatorvoshoz, ott megkatéterezték amit bent is hagytak neki. Egyszer visszavittük kontrollra és a következő kontrollt már nem érte meg. Elaludt...elpusztult...

Akkor megfogadtam, hogy soha többet nem lesz macskám. Azóta hozzám szegődött egy újabb kiskandúr. Miután jobban tájékozódtam CSAK MINŐSÉGI TÁPOT ADOK A MACSKÁMNAK!!! OLYAN STERIL TÁPOT KELL ADNI AMI NEM CSAK ENERGIACSÖKKENTETT HANEM A MACSKA VIZELETÉNEK A KÉMHATÁSÁT MEGVÁLTOZTATJA, HOGY NE LEGYEN HÚGYKÖVE!!! Ezt nem lehet kikerülni, nem lehet szarral etetni, mert nagy eséllyel ez lesz. A jelenlegi macskám kitűnő egészségnek örvend. Az elpusztult macskám esetéből tanultam és már többet nem b_szom el.

2019. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az autó ellen nekem bejött a láthatatlan kerítés, 2500negyzetméteres udvar körbe van vezetve, kutyánknál is és 2 kandúr macskánknál is bevállt, eszük ágában nincs a kerítés közelébe menni, azon belül viszont teszik a dolgukat.
2019. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!