Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 40m2-es garzonban jól érezheti...

40m2-es garzonban jól érezheti magát 2 macska?

Figyelt kérdés
Vagy kicsi nekik?
2019. febr. 8. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Én felnőtt emberként élek egy 35 nm-es garzonban. Igaz, hogy egyedül, de azért méret-különbség is van köztem és a macskák között.
2019. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is egyedül élnék velük... Viszont eddig a szüleimnél éltem, meg a macskák is és ott nagyobb volt a hely azért.
2019. febr. 8. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Jaa! Hogy te is ott laknál???? Eddig csak a macskákról volt szó!


Hülyeséget félre téve, persze, hogy elférnének, különösen, ha csinálsz nekik mászókát, meg köröm-élesítő fát, meg lesz helyük az ablak közelében, ahonnan jól kilátnak az utcára... fogalmam sincs, miért szeretik bámulni az utcai forgatagot!!! De azzal olyan jól eltöltik az időt!:))

2019. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

40 nm az már messze nem garzon. :) A garzon nem (feltétlenül) egyenlő az egyszobás lakással.

Nekünk 35 nm-en van macskánk amúgy, előtte laktunk 28 nm-en is vele (na az tényleg garzon volt). Utóbbiban is elvolt, de a mostani lakás meg teljesen jó neki.

A te esetedben nyilván szokatlan lesz eleinte, hogy kisebb a területük, de ha megszokják, ugyanolyan jól fogják érezni magukat.

2019. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezekből tudsz ötletet szedni, esetleg ha nem is pont ilyet, hasonlót készíteni:


[link]

2019. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nem studió, hanem garzon, vagyis nem egyterü.

A garzon 40m2-ig, szóval ez még hivatalósan pont az.


Mindenkinek ment a pont amúgy...

2019. febr. 8. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!