Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ajánlanátok jó macskakaja...

Ajánlanátok jó macskakaja amit internetről könnyen be lehet szerezni és jó minőség, de nem drága?

Figyelt kérdés
Lehetőleg száraz és nedves eledelt is felnőtt macsekok számára

2019. febr. 8. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
A B.A.R.F módszer nagyon felkapott lett hirtelen itthon is!Az tutira nem mondom hogy macskáknak lehet de ha lehet akkor szerintem az a legjobb megoldás!
2019. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen ismerem a barfot, én kutyás gazda vagyok, viszont az egyik ismerősöm kért tanácsot és nem tudtam neki válaszolni így hozzátok fordultam
2019. febr. 8. 16:30
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ezt meg lehet próbálni macskáknál is mert ezt nem csak nagytestű kutyáknak adják.Van itt a városunkban egy kutya,macska és egyéb kisállat étterem és oda nagyon sokan járnak barf-olni!És ilyen kis csivavákat is visznek ezért szerintem macskáknak is lehet azt!És az tutira jó mert minden tartósító és egyéb káror szertől mentes!Nemúgy mint a táp!
2019. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A barf macskáknál is bevàlt módszer, de ott mások az arányok.


Illetve ez egy tápos kérdés.

Én carnilove márkával etetek, főként száraztápot adok. Napi 2 alkalommal eszik, kétnaponta a vacsija konzerv.


Egyébként a száraz-nedves adagolásáról megoszlanak a vélemények.

2019. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen csak tápokat írjátok lehyszi a barfot nem tudná megoldani idohiany miatt (nem tudna erre is időt fordítani)
2019. febr. 8. 16:42
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Én a petnet.hu-ról rendelek. Ivartalanított kandúr macskának a Royal Canin Sterilized 37-et rendelem. A RC tápokat ajánlom, mert a macskám eddig nem unt rá és egészséges, szép szőre van, nincs elhízva.
2019. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Nedvesből a bozitát és animonda carnyt (talán feringát), szárazból applawst vagy purizont ajánlanám. Ezek jó minőségű (magas hústartalmú, gabona- és cukormentes), de nem prémium árú márkák, ár-érték arányban talán a legjobbak. A zooplusról rendelhető és 2 nap alatt kiszállítják.
2019. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek
2019. febr. 8. 21:23
 9/13 anonim ***** válasza:
28%

Én zooplusról rendelek. A nagy kiszerelés, ha megfelelően tárolod (száraz, hűvös helyen) akkor nem romlik meg és így sokkal olcsóbb.

Az iams, happycat, josera olcsóbbak, talán a purina one is, és ezek nem olyan rosszak.

Én applaws-sal és royal canin fajtatáppal etetek. Ezek olyan 1800/kg körül vannak nagy kiszerelésben. Egy-egy bevásárlás hónapokig is elég.

Nedves tápot nem szoktam neki adni, felesleges 80%-a nedvességtartalom. Inkább natúr tonhalkonzervet kap, azt nagyon szereti. Elég drága, úgyhogy ez nem ilyen mindennapi csemege.

2019. febr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Mindennap adok nedvestápot a macskának. A macskák kevés folyadékot isznak, a táplálékból (zsákmányállat testnedvei) veszik fel a folyadékot. Így vannak összerakva, ezt nem a divat dönti el. Állatorvosunk és kollégái hasonlóan etetnek.

Mi most yarrah bio-t eszünk a zooplus.hu-ról, a korábbi kajánk a kedvenc ízekben megszűnt. Emellett eszik valamennyi szárazat, Royalt, amit én már nagyon nem csípek, de eddig mást nem fogadott el helyette.

Jobbnak tartanàm pl. Purizont.

Ezek mellett van vagy 2 itató tálkaja.


Kérdező, sztem a zoopluson nézzétek körbe, a német gyártásu kaják (ki lehet választani) se rosszak (mac's, grau, granata pet), árban sztem ilyen szakadékok vannak.

Amit ne: alutasakos, szaftos, 4% hus (szoja) tartalommal, nagyon óccsók, nagyáruházbol ne, ilyenek, hogy whiskas es tarsai, ne. (az gyakorlatilag éhezés)

Megnézed az összetételét, elol legyen, hogy hús, milyen állat húsa, legyen megnevezve, hany %, ne szerepeljen:állati melléktermékek, csontliszt, húsliszt, lehetőleg gabonamentes legyen, és olyan összetevok legyenek, amit ugy nagyjából megertesz, hogy mi. (kivéve a hamu, az egy minosegi mutató).

Amugy nyersetetésből macskának inkább a prey etetést szoktak, abban nincs zöldség.

2019. febr. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!