Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek van rá esély hogy...

Szerintetek van rá esély hogy hazajön?

Figyelt kérdés
tegnap reggel óta nem jött haza az egyik cicánk (kijárós). általában max olyan 1/3ad napokra sétál el, aztán mindig visszajön. de most nem jött.. hívtuk sokat, a ház körül is körbesétáltam, hívtam, de semmi. kezdek nagyon aggódni
2019. febr. 9. 11:51
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
ivartalanított fiú egyébként
2019. febr. 9. 11:52
 2/19 A kérdező kommentje:
lehet hogy eltévedt?
2019. febr. 9. 11:55
 3/19 anonim ***** válasza:
Előkerülhet akár egy hét múlva is. (Lehet, hogy betévedt egy fészerbe, ahova véletlenül bezárták. Vagy megtetszett valakinek és befogta.)
2019. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem az a barátkozós típus. inkább félős...
2019. febr. 9. 11:56
 5/19 anonim válasza:

Nyugi:) Biztos vissza fog jönni, kérdezzetek körbe a szomszédoktól hátha valaki látta:D


Sok szerencsét:D

2019. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 kamugyrosz ***** válasza:

Nálunk is az volt h egy nap nem jött haza de ra 5 nap múlva megjelent onagysága

Ha több mint egyhez telne el akk már aggódnék

2019. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

most beszéltem egy környéken lakóval. Azt mondta hogy elütöttek egy cicát aki pont úgy nézett ki mint ő. A szüleim mondják hogy hátha nem ő volt az de én nem bízok már semmiben.

Olyan volt ő mint a testvérem, fel sem tudom még fogni..

2019. febr. 9. 12:39
 8/19 A kérdező kommentje:

Most találkoztunk valakivel aki lefotózta a halott cicát.

Nagyon hasonlít az én Kicsikémre, a nyakörve is ugyan olyan színű. De mintha kövérebb lenne és kicsit más.. a szüleim szerint nem ő az.

Meg elméletileg tegnap délelőtt gázolták el azt a cicát, az enyém viszont akkor még úgy emlékeznek a szüleim hogy benn volt..

Szóval most reménykedek még egy kicsit.. de nem tudom hogy akkor hol lehet..

de azért kételkedem is mert hát mennyi esély van arra, hogy egy ugyan olyan színű + nyakörvű cicát elütnek, a miénk meg eltűnik...

Bár sok cica van a környéken..

Nem tudom. Próbálok még reménykedni hátha nem ő volt az

2019. febr. 9. 13:42
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Szinr biztos, hogy ő volt! Nekem sajnos az a tapasztalatom még régről, hogy ha egy macska nem jön elő a megszokott időben, ott gáz van! :( Emiatt már csak benti cicáim vannak. Valószínűleg már fel volt fújódva, azért tűnt kövérebbnek.
2019. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9es! Mitől fújódott fel? :o

De a szeme is más színűnek tűnt, meg a farka sokkal rövidebb volt..

és elméletileg az időpont se stimmel. Szóval még reménykedek..

2019. febr. 9. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!