Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik tápot választanátok?

Melyik tápot választanátok?

Figyelt kérdés

Több macskám van, ezért nem nagyon tudok ennél drágább tápokat megvenni.

Cat Chow Sterilised

Vagy

IAMS Proactive Health Multi-Cat lazac & csirke

Ezekbol van 15 kg-os kiszereles is, ez nekem 2 honapra elég körülbelül. Sok cicát fogadok be ideiglenesen vagy örökbe, ezért fontos hogy kb 12-13 ezerből kijöjjön jobb minőségű 15 vagy több kilós táp. Ha valaki tud ennél jobb minőségüt hasonló árban akkor legyszi írja le.


2019. febr. 11. 22:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Eddig smillát kaptak, de az nem vált be nekik. De az szerintem nem is olyan jo minőségű.
2019. febr. 11. 22:31
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ma már írtam ki egy cicás kérdést, ezt ismerősöm szerette volna megkérdezni, mielőtt valaki írna hogy az előbb még mást írtam ki... :)
2019. febr. 11. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Minden táp tömény méreg.
2019. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bocsánat hogy a kedves ismerősöm nem tud 5-6-7 (folyton kerül hozzá új és talál is nekik gazdát) mentett macskát sima hússal etetni :) de ha te tudsz akkor nyugodtan csinald helyette. Így is próbál nekik mindent megadni. Nem csak táplál eteti őket egyébként.
2019. febr. 11. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
44%-os te valami ritka ostoba példány vagy
2019. febr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Előre írom, nekem most 11 macskám van, mind mentett, befogadott macska.És csomó kutya is, de most macskáról kérdeztél.

A véleményem még ebben az esetben is az, hogy a mentett macskák is jó táplálást kell hogy kapjanak, márcsak azért is, mert legtöbb betegen, leromlott állapotban, soványan, rossz előélet után kerül hozzánk.

Mindenképp meg kell keresni egy olyan beszerzési forrást,ahol jó táplálékot a lehető legolcsóbban tudsz nekik venni.

Az ilyen állatmentési-tartási dologba is csak akkor szabad belefolyni, ha megvan hozzá a pénz fedezet.Mert ha az etetésük is már gondot okoz, akkor mi van a drága ivartalanítással,a drága bolhairtókkal, féregirtókkal,orvosi gyógyítással, esetleges műtéti árakkal?Azt miből finanszírozod?Vagy az ismerősöd.

Nekem a fél fizetésem rájuk megy.

Én alapból hússal etetem őket, mert az a természetes és egészséges, azt nem unják meg,szeretik.Főtt, nyers, sült húsokkal.Én főzöm, sütöm nekik.Mellé kapnak Brit Prémium tápot.Az igazság az, hogy van idős cica,van köztük kövérebb akinek fogyni kéne,van érzékeny gyomrú,sőt egy kicsi is.Tehát ennyiféle tápot kéne venni és adni nekik.Viszont 11-et nem tudok külön-külön etetni.Ezért a sensitivet és a sterilisedet szoktam használni főleg.Megéri, mert jó táp szerintem.

Vettem már nekik Brit Care tápot is, de jóval drágább, és nem szerették annyira, pedig nagyon jó az összetétele, de talán a gyógynövények miatt nem mindegyik ette.

Lényeges hogy azt kell nekik adni, amit szeretnek is.

2019. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis választ :) mint már említettem nem csak táppal eteti őket. Jár erre ilyen barfos autó ahonnan húst is vesz nekik. Neki is rájuk megy egy csomo pénze de nem bánja :) . Mivel fizeti az orvosi költségeket is és vesz nekik hust is ezért gondolt arra hogy kicsit olcsobb, de jo minőségű tapot kapjanak. Az egyik ami a 2 lehetőség között van az sterilised. Te nagyon úgy írtad mintha az a két táp nagyon rossz lenne, de sajnos sok macska örülne ha legalább ilyen minőségű tapot kapna. Sok ember supermarket minőségű rappel etet ahoz kepest ez sokkal jobb.Mindenkivel történhetnek dolgok, ami folytán szüksége van egy kis sporolasra, hogy újra rendbe tudjon jonni. Beteg volt táppénzen volt nem kapott annyi penzt. Ezt gondolom megérted. Koszi megegyszer a választ. De arra még valaki írhatna hogy ki szerint melyik a jobb a ketto kozul. Esetleg ha valaki etetett ilyennel akkor azt is írja le hogy hogy ízlett a cicaknak, mivel ők valogatosak :D
2019. febr. 12. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!