Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Ez egy betegség lehet a cicánál?

Másfél éves kislányról van szó, nincs semmi tünet, annyi, hogy a hátán található pár pici "folt", ami olyan mint egy seb, olyan kinézetre és tapintásra, mintha bevarrasodott volna a seb, máshogy nem nagyon tudom leírni. Nem fáj neki, nem hullik a szőre. Hónapokkal ezelőtt vettem észre, de azóta se múlt el, ezért keltette fel az érdeklődésemet. Egyszerűen nem tudom mi lehet ez, de mivel nincs baja a macskának, nem vittem el orvoshoz. El kéne vigyem, vagy van ötlete valakinek, hogy mi lehet ez? és miért nem múlik el

Keress kérdéseket hasonló témában: macska

febr. 11. 22:28  Privát üzenet  

A válaszok
Bolha, bőratka vagy egyéb bőrbetegség. Érdemes lenne megnézetni dokival, ha ennyire nem gyógyul.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 12. 08:38 Privát üzenet
Szerintem nézesd meg orvossal, az a biztos.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 12. 09:44 Privát üzenet
Próbáld meg Betadinnal kezelni. Enyémnek is volt egy általad leírt foltja, a dokink megnézte és ő javasolta.(nem mindig tudják megállapítani, mi az) Rendbe is jött.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 12. 16:07 Privát üzenet

Tályog is lehet. Talán allergiás valamire.

Ha nincs baja ettől látszólag, akkor szerintem ráér akkor megmutatni az orvosnak, amikor legközelebb mennétek valamiért.

Ha kinti macska, akkor lehet verekedés nyoma is.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 13. 01:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A cicám egyik pupillája tágabb mint a másik. Miért?
A kutya felcsinálta a macskát kéne aggódnom?
Mi lehet a baja?
Hogyan vegyem rá hogy egyen?
Macska megfázás meddig tart?
A macskák nem rágják meg az alutasakos kaját?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!