Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ijednek meg jobban a...

Miért ijednek meg jobban a macskák az uborkától, mint bármi mástól?

Figyelt kérdés

2019. febr. 16. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Mond ezt az én macskáimnak. Az uborkák félnek tőle. Volt olyan, hogy az egyik kis szőrmók bemászott a táskámba, és kizabálta onnan az uborkát. Csak a végét hagyta meg. Azt is csak azért, mert megzavartam.
2019. febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem ijednek meg tőle jobban. Sőt, egy csomó macska egyáltalán nem ijed meg tőle. Ha van macskád, próbáld ki vele! De ha nem uborkát, hanem egy bármilyen másik tárgyat teszel oda mögé, miközben kajál, attól is meg fog ijedni. Te is összesz*rnád magad, ha hirtelen ott teremne mögötted egy akkora valami, mint amekkora a macskához képest egy uborka.
2019. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Enyém sem. Amikor pár éve láttam a videót, ki is próbáltam, de csak nézett hogy mit akarok azzal, és még meg is szagolgatta.
2019. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Úgy kell elvileg mögé rakni, hogy ne vegye észre. És ha kaja után észrevette, akkor megijed... Az én macskám speciel megszagolta, és elment
2019. febr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
enyém sem ijedt meg tőle
2019. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mieink se ijednek meg tőle. (Engem az érdekelne, miért van fent ezt a kérdés legalább 4x az oldalon.)
2019. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!