Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért agresszív a macskám?

Miért agresszív a macskám?

Figyelt kérdés
1,5éves ivartalanított fiú macskám van. Kb 2hete lett ivartalanítva. Ami idegesít ,hogy durván megharap néha. Pedig megvan mindene rendes kaja, foglalkozva van vele, az almos tálca mindig tiszta. Azt csinál amit akar. Ha ki akar menni kiengedem. De viszont ha be akarom hozni a lakásba akkor harapdál meg fújtat rám. Mitől lehet ez?
2019. febr. 18. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Ilyen a macskák alaptermészete.Öntörvényűek.Amit csinálni akarnak, ahhoz makacsul ragaszkodnak.Persze nem minden macska egyforma.

Írod, akkor csinálja ha be akarod vinni.Mert nem akar bemenni.

Nekem 11 macskám van.Van köztük olyan, hogy simogatni se lehet, rámtámad.Csak ha olyan kedve van, akkor jön dörgölőzik, engedi hogy felvegyem.Van olyan is, akit bármennyit simogathatom, felvehetem,soha meg nem karmolna.

Nekik is más és más a jellemük, természetük.

2019. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
A miénk meg olyan gyámoltalan hogy az udvart sem meri elhagyni :D minden macska más
2019. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A macsekok nagyon öntörvényűek. Az enyém is ivartalanított fiú és csak szobamacsek. Olyan ja van, nagyon jön, hogy simogassam, vakargassam, forog, hol szeretné.

Nem erre van igénye, akkor viszont jön, harap karmol, mondhatni, egyszerűen levadászik engem. Ezt csak is velem, a család többi tagját, még véletlenül sem harapná, karmolná meg.

Azon ne csodálkozz, ha te olyat akarsz, amit ő épp nem, kifejezi nemtetszését.

2019. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Simogasd sokat

Amikor hozzank kerult egy uj macska olyan felenk volt hogy simogatni nem engedte magat aztan neha sikerult elkapnom simogattam aztan most meg amikor meglat mar lefekszik a padlora es keri hogy simogassam

2019. febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Macska. Lehet, hogy épp azt akarja tudtodra adni, hogy nem akarja, hogy pl. visszavidd a lakásba. A macskák ilyenek.
2019. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!