Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám eltűnt 1 napja....

A macskám eltűnt 1 napja. Ötletek hogy találhatnám meg? (bérházban lakott)

Figyelt kérdés
A macska kiszökött a lépcsőházba és ott egy lakó kitette,mert azt hitte hogy kintről jött be. Utána szóltak nekünk és kimentünk keresni,de nem találtuk. Ez este történt. Nagyon hiányzik,rengetegszer megsirattam,mert nagyon szeretem 😢. Ötletek hogy esetleg mikor keressem,hol keressem,hova bújhatott. Egyébként ivartalanított kb 1 éves lány cica. Válaszokat köszönöm!!
2019. febr. 19. 17:10
 1/9 anonim válasza:
100%
Mi jogon tette ki a szomszéd?Nem hiszem el hogy nem fordult meg a fejében hogy valamelyk lakóé lehet.Szegény cica hol lehet :/
2019. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatos!:(


Amiket tudsz tenni SOS:


-almot cakkpakk rakd ki a kapu elé (ne érdekeljenek a szomszédok, vagy mond el miért raktad ki) megérzi a szagát, többször bevállt már! Persze figyelni kell!


-facebook csoportokba nyomasd, írj pár figyelemfelkeltő szórólapot, ragaszd ki a házra, oszlopokra a környéken!


-főleg este és hajnalba járd a környéket szolídgasd, vigyél magaddal intenzív illatú kaját, kedvenc játékát



Sok szerencsét kívánok, mivel nem ismeri a környéket2opció van, vagy 100m belül van és nem mozdul vagy ellenkezője úgy megijedt, hogy világgá szaladt!

A szomszédot meg akár be is perelheted, de mindenképp alapos fejmosást érdemel.

2019. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az almos megoldás nálunk is bevállt, természetesen "koszos" almot rakj ki, tehát legyen benne cucc és úgy dobozostúl.

Márha ezt megtudod oldani.


A szomszéd szégyelheti magát! Hogy lehet direkt vagy akár véletlenül kiengedni egy állatot?! Nem néz a lába elé???


Remélem meglesz, majd írjál!

2019. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Este, ha csendesebb a környék, menj ki és hívogasd. Járj körbe mindenfelé a környéken, főleg bokros helyeken.
2019. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat,páran már jelezték hogy látták,de ki fogom próbálno ezeket a praktikákat! :)
2019. febr. 20. 10:29
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként meg volt náluk még egy kutya és halálra ijesztették szegénykét (nem mellesleg tudták hogy nekünk van cicánk!!!)
2019. febr. 20. 10:31
 7/9 A kérdező kommentje:
És utána jöttek fel szólni hogy kiengedték!!!! 👿👿
2019. febr. 20. 10:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel a netboard oldalra! Talált-elveszett állatok.Itt nagyon sok megkerül.

Meg facebook oldalra.Csinálj szórólapokat, jó ha rajta a cica képe, és mindenhova tedd ki a környéken.Szupermarket ajtóra, közintézmények ajtajára/ne törődj vele hogy nem lehet, majd leveszik, de addig sokan látják/, villanyoszlopokra,stb.

Nekem már tűnt el benti cicám, 3 napig kerestem reggeltől sötétig.Minden házba, lakásba becsengettem, nem látták-e, nem zárták-e be pincébe, nincs-e fa tetején,stb.Adtam oda papírt, telefonszámommal, ha látják, szóljanak.Jutalmat is felajánlhatsz szórólapon.

Végül meglett a cicám.

Meg nézz meg a környéken minden bokrot, fák ágait,tüzetesen vizsgálj át minden helyet ahova bújhatott, közben hívogasd, mert lehet a nevére vagy a hangodra előjön.

Sőt! Van egy keresőkutya szolgálat, macskákat is felkutatnak.48 órán belül a legeredményesebb.Tímea és Demi Tel:20/56-215 Hívd fel őket!

2019. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédos lépcsőházakban is tegyél ki plakátot, legnagyobb eséllyel valamelyik pincébe lógott be elbújni, szobamacska nem fog messzire menni.

Környékbeli állatorvosokhoz is menjen fotó, ha volt benne chip, akkor írasd be, hogy keresitek. Meg persze utcán is plakátolj.

Ha csinálsz posztot fészen, küldd el különböző macskamentő szervezeteknek, pl. az állatmentő sereg cicás osztaga rendszeresen oszt meg ilyen posztokat, meg persze a saját oldaladról is kérd, hogy osszák tovább, legyen benne melyik kerület, melyik utca!

Ha látják valahol, de megfoghatatlan, akkor az említett szervezetek csapdázásban is fognak tudni segíteni.

2019. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!