Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ivartalanításért ez jó ár?

Macska ivartalanításért ez jó ár?

Figyelt kérdés
Nőstény - 13000 Ft. Szerintem nagyon ok, de van aki javasolta, hogy kérdezzek meg még párat. A gond, hogy amit találtam mind drágább volt és/vagy messzebb tőlünk. Helyben így sincs állatorvos, el kell vinni az egyik közeli városba.
2019. febr. 19. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem vészes ez az ár, de az én nőstény macskám ivartalanítása kb. 2 hónapja 8.000,- Ft-ba került. Fiúmacskáé még olcsóbb volt. Ezeknél csak drágábbakról hallottam, szóval szerintem teljesen szokásos árat írtál.
2019. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy közép árkategória!Van ahol megcsinálják 7-8ezerére de van ahol csak 20felett!
2019. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Középkategória szerintem. Nekem a kandúrjaimat 4000 ft/ macska ivartalanították kedvezményes áron. Ehhez képest a nősténnyel sokkal több munka van,annyira nem sok a 13.
2019. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi elég drága helyre vittuk, 20 ezer volt, de nem bántam meg egyáltalán. Sajnos a cicus allergias lett a varratra, nagyon lassan gyógyult, és ki is derült közben, hogy leukózisa van. Az orvos ingyen kezelte hetekig ezek után. Nőstényeknél 10 ezer alatt szerintem nem érdemes vinni, mégiscsak egy hasi műtét, rendben van, hogy rutin, de körültekintően kell választani orvost.
2019. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Külföldön lakom, úgyhogy az ár nem releváns. Önkénteskedem egy menhelyen, a menhely vezetője a környék összes állatorvosát ismeri, ahhoz vittem, akit ő ajánlott. Nem a legolcsóbb, de nagyon profi és szimpatikus hely.
2019. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennél olcsóbb helyre én biztos nem vinném. Mert ott nem lesz korszerű altatási protokoll, nem lesz asszisztens így a műtét sem lesz steril, simán felhasználják a maradék fonalat, stb. Oké, hogy a macska nem igényel akkora sterilitást mint egy ember de azért na.
2019. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, jó ár.

Itt nálunk (Pest megye) inkább 18-20 ezer körül van.

2019. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én januárban ivartalanítattam a cicám és akció volt januárba így fizettem 14500at érte, szóval szerintem jó ár. (Somogy megye)
2019. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Én örülnék ha ennyiért megcsinálnák nálunk is.

Most fogom én is vinni a macskámat, szintén nőstény. 26 000-ért csinálják. (Dunaújváros)

2019. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó ár. A mi állatorvosunknál 20 ezer. Esetleg nézz utána, nincs-e valamilyen ivartalanítási akció, állatvédő szervezetek által támogatott ár valahol a környéketeken, mert szokott lenni ilyesmi.
2019. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!