Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A frontlineról valami rossz...

A frontlineról valami rossz tapasztalat? Gondolkozok rajta, de a közelünkben egyetlen állatkereskedés van, ahol 5500Ft ot mondott a nőci. Ez azért drága. Nemtudom ugyan lehet, hogy nagyobb kiszerelés, de erről szeretnék véleményt kérni (lent)

Figyelt kérdés

[link]


köszönöm


2010. júl. 1. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettünk ilyet.Kicsit kevés van benne,meg drága,de megéri a pénzt mert nagyon hatásos!!
2010. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ mire.

Bolha ellen nagyon hatásos,de kullancsra nem igazán jött be nekem.Élő,teleszívott kullancsot szedtem ki a kutyámból.

Az 5500 ft-os ár nagyon húzos.Én 3500 ft körüli összegért vettem 30 kilós kutyára.

nekem eddig a kiltix nyakörv vált be a legjobban.

Az állatorvos szerint a frontline már elég régi szer és immunisak rá a kullancsok.

2010. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

hát ez marha jó.. h immunisak.. :S

:) köszönöm. akkor megrendelhetem szerintetek innen? megbízhatónak tűnik??

2010. júl. 1. 19:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A képen 3 ampulla van együtt, ahhoz nem drága.A Fressnapfban 1900 Ft egy ampulla. Nekünk bevált, többször találtunk kullancsot a cicában, de már döglött volt, mire 1 óra múlva felértünk vele. Ha olyan helyen laksz, ami nem túlzottan fertőzött kullanccsal, elég 6 hetente kezelni, bár én az alattunk lévő parkos részről el sem képzeltem, hogy ott is van és van .......Még néha mi is hozunk fel a ruhánkon, célszerű rögtön kirázni, amint beérsz vele a lakásba. Az, hogy a belinkelt cégtől rendelhetsz e, nem tudom, nem ismerem, de állatkereskedésekben is árulnak, jó borsos áron. Mi az elsőt 3600 Ft-ért vettük, egy ampullát. Szerencsére utána nyitott a Fressnapf áruházat.
2010. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező!Írhattam volna immunis helyett azt is hogy rezisztens,de nem biztos hogy értenéd...Majd rájössz.

Ha segítséget kérsz és kapsz egy jó szándékú választ,akkor nem kéne leszólni.

De te nyilván okosabb vagy mint egy állatorvos,azért érdeklődsz a gyakori kérdéseken.

2010. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb lett volna úgy feltenned a kérdést,hogy ki tud olcsón frontlinet?Kár volt oda írnod hogy:"Rossz tapasztalat?"

A válasz úgy sem érdekel.

2010. júl. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

dehát mért?? jajj bocsánat ha félreértettük egymást, én nem akartam bele kötni a szavaidba, egy pillanatig sem!! csak arra gondoltam,h milyen kár,h immunisak rá a kullancsok, de nemharagudj ha rosszul fogalmaztam, nem az volt a célom,h megcáfoljalak, vagy kekeckedjek veled. bocsi:)


nem, természetesen nem vagyok okosabb, és szívesen várok minden választ. sajnálom ha valaki nem ért egyet valamivel, lehet,hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdés, akkor elnézést mindenkitől!

2010. júl. 2. 11:08
 8/13 A kérdező kommentje:

én speciel a linkről szeretnék véleményt.. :)

szóval ha valaki tud írjon!

2010. júl. 2. 11:09
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Előző vagyok.Semmi baj,de tényleg félreérthetően fogalmaztál.

Komolyan mondtam,ha tartasz a kullancsoktól,akkor felejtsd el a frontlinet.Én mondjuk nagyon kullancsos környéken lakom és több ismerősömnek is rossz a tapasztalata ezen a téren.

Advantix esetleg?Hasonló árban van és megbízhatóbb.

2010. júl. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A mi környékünkön mindenki ezt veszi,a rovarok immunisak rá már,semmit nem használ.
2010. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!