Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Apám nemengedi meg, hogy...

Apám nemengedi meg, hogy kiscicám legyen mert hogy Ő utállja őket. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
győzd meg anyukádat és hagyd rá apud "meggyőzését":P
2010. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez van, ilyen az élet.
2010. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Timi: ) ***** válasza:
100%

Nekem sem engedték anno,de én hoztam egyet rejtegettem egy darabig,de nem jól sült el.Ha nem engedik,akkor hiába sírsz,akkor sem fogja szeretni:(

Szerintem válassz tengeri malacot,hörcsögöt ,vagy valami hasonló szőrmókot:$

23/L

2010. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ne feledd, a kiscica megnő, tehát nem pár hónapra szól ez
2010. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
apuddal ne törődj én is így voltam anya megengedte és lett xd
2010. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amig a szüleid lakásában laksz,az van amit ők mondanak.
2010. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is utálta a macskákat :(....és azóta van 2 cicánk=D megosztom veled a taktikámat:P

Évekig mikor megkérdezték hogy mit kérek szülinapomra,névnapomra,karácsonyra akármire mindig a kiscicát mondtam, ha megláttam az utcán egy macskát egyből megszólaltam hogy deee aranyos kiscica:)

Nézegettem macska képeket (azt mondták hogy ha felnőtt leszek veszek magamnak macskát,csak nem ebben a házban stb)és nézegettem a képeket hogy milyen aranyos ilyen lesz majd nekem stb:)

Meg ehhez hasonlók de állandóan!Nekem évekbe telt,de remélem neked hamarabb sikerül!!=D

Sok szerencsét:)

14/L

2010. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.már 1 hete van 2 édes kiscicám és apu nemis nagyon ellenkezett ellene.:P
2010. júl. 27. 02:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!