Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 napja eltűnt az ivartalaníto...

4 napja eltűnt az ivartalanított macskám, hogyan keressem?

Figyelt kérdés
Utcáról fogadtuk be, 5-6 év körül lehet, kb. 2 éve lett ivartalanítva (fiú cica). Kinti macska, éjszaka szokott bent aludni az előtérben. Vagy bent szokott aludni, de ha kint volt, akkor is mindig a telken volt, max a szomszédba ment át. Hétfőn délelőtt eltűnt, azóta hívjuk, de nem jön, fogalmam sincs merre mehetett. A környékbeliek tudnak már róla. Hogyan álljak neki keresni? :( Egyszer tűnt el 2 napra, de akkor még ivaros volt. Most meg már 4. napja nem jön haza...
2019. febr. 21. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki Facebookra és egyéb felületre. Ragassz ki plakátokat, akár messzebbi területekre is, hátha elkolbászolt, vagy valaki elvitte messzebbre. (esetleg írd ki, hogy idegenekkel szelíd - ergo nem kizárt, hogy elvitték - és hogy szerető család nagyon hiányolja)
2019. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Indulj el gyalog az utcán, hívogasd, nézz bele az árkokba, amennyire belátsz nézz be az udvarokra, telkekre! A szomszédban van kutya? Nem akarlak elkeseríteni, de valószínűleg nagy baj történt vele! Vagy elpusztult, vagy nagyon megsérült, vagy bezárták valahova! Én a szembeszomszéd udvarán a fák alatt láttam meg a holtan a kóbor cicát, akit etettem, miután 2 napig nem jött enni! Emellett kiteheted fb-ra, és plakátolhatsz az utcán is, hátha... Sok sikert!
2019. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Nem akarlak elkeseríteni, de én ástam már el a szomszéd macskáját, mert a kutyám nem cicabarát. De én szóltam a szomszédnak róla.

Illetve a mostani macskájuk úgy 2 hétre volt magára hagyva karácsony környékén, és megvolt, mire hazaértek. Pedig nagyon hidegek is voltak.


Másik: húgom magához szoktatott egy macskát, majd amikor költözött, vitte magával.


SZóval sok helyen lehet a cicád. Sajnos ezért kell telken belül tartanod, mert az utcán bármi lehet vele. És ha 4 napig nem ment haza, akkor már nem sok esély van rá.

Sajnálom.

2019. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És az kizárt hogy ivartalanított macska elkóborol? Bocsi ha igen, mert nem értek ehhez. De szerintem majd hazamegy. Azon kívül hogy te magad elmész gyalog keresni, és hogy kiragasztassz plakátokat egyebet nem tudsz tenni :/
2019. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Írd ki netboárd oldalra!Elveszett-talált állatok.Aki itt keresi, sokat megtalál valaki.Mindenhova csengess be környéken, kérdezd meg, nem látták-e, és véletlen nem zárták-e be kamrába, stb.Adjál mindenhol telefonszámodat.

Plakátolj mindenhol!Fákra, üzletajtókra, stb.Mindenhova, ahol sokan látják.Hívd fel cicamentő egyesületeket környéken, állatbvédőket.

2019. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hivd fel a környéken lévő gyepiket, menhelyeket, állatorvosi rendelőket. És az ottani ehulott állatok el szállítasaert felelős céget. Plakátolni és éjszaka mikor minden csendes akkor hivogasd a környéken hátha bezártak véletlenül, vagy direkt. És a fb ra is érdemes ki tenni.
2019. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2019. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!