Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van apámnam1macskaja aki már...

Van apámnam1macskaja aki már 7eves kölyök kóbor ként fogadta be, hörgö hangal és úgy, hogy horkol is?

Figyelt kérdés
Ez azóta is így van, de más baja nincs. Allatorvoshoz nem viszi és nekem sem hagyta. Sőt őrjöngő rohama van, ha csak meg említem. Mi lehet a baja?

2019. febr. 21. 15:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Huh elnézést.. Szóval apám befogadta a cicát, aki ilyen tünetekkel érkezett. Szóval nem apám hörög és horkol🙄
2019. febr. 21. 15:50
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Es kinek van örjöngö rohama apudnak?

Ne kérdezd meg . Berakod valamibe és elviszed az orvoshoz.

2019. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen. Őrjöngő rohama apámnak van🤪 de félek tőle.
2019. febr. 21. 16:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindenről tudnia.

Gondolom kinti benti macska .

Fogod és elviszed.

2019. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Benti cica. Csak dolgát végezni megy ki és már fut is vissza. Apámon lóg egész nap.
2019. febr. 21. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Apádat kéne orvoshoz vinni először.Minek fogad be állatot, ha nem viszi orvoshoz?Őrjöngő rohamában neked megy? Ha nem, akkor próbáld rábeszélni, mert a cica ha beteg, meghalhat.Aztán lehet őrjöngeni.

Vagy vidd el titokban, ha van pénzed.Szokott elmenni apád pár órára otthonról?Addig vidd el.Ketten laktok? Hány éves vagy?

2019. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam már 2xbalesteiben miatta ezért félek meg sunyiban is el vinni. Nem vagyok már gyerek de vele élek. Lenne rá pénzem csak nem engedi. Tényleg neki lenne fontosabb az orvos 🤪😃
2019. febr. 22. 23:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen cicám, többször voltunk már vele emiatt orvosnál, de semmit nem találtak. Antibiotikumkúra után is ugyanúgy "hörög" és horkol, mosakodáskor meg szabályosan röfög. (Most más miatt kapott antibiotikumot, de azt mondta a doki, hogy az hat a légutakra is - ugyanúgy Darth Vaderes a légzése.) Tüdeje tiszta, szóval az orrában van a probléma. Valószínűleg a macskáknak is lehet orrsövény-ferdülése... Meg lehet nézetni, de ha csak ennyi baja van, én nem aggódnék a helyedben.
2019. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!