Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miböl készitik a macskakajákat?

Miböl készitik a macskakajákat?

Figyelt kérdés

whiskasst vettem, de most csak leszopogatja a darabokrol a kocsonyás részt,a többit ott hagyja,száraz tápot nem eszi,idös macska 8 éves, de mostanában nagyon válogat.

mit adjak neki ? nem tudok fözni neki külön !



2019. febr. 22. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%

Éheztesd ki!

2-3 napig csak vizet kapjon, és SEMMI kaját!


Néha vegyél neki fehér egeret állatos boltból, van mirelit is.

2019. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Nehogy éheztesd! Tönkremegy a mája.

A Whiskas nem igazán jó minőségű, de ha ezt engedheted meg magadnak, akkor ez van. Esetleg add neki kisebb adagokban, hátha akkor nem csak a szószt eszi meg.

2019. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%

Nem kötelező macskát tartani! Keress neki olyan gazdát aki felelősségteljesen megfelelően tudja táplálni, gondozni.


A whiskas semmire sem jó persze, hogy csak körbenyalja!

8 évesen ha nem szereti a szárazat, valszeg tiszta fogkő szerencsétlen, mert nincs ami mechanikusan tisztítsa neki! Ez így gyulladást okoz és még inkább nem eszik, mert fájdalmas.


Válts jó minőségű tápra, húsra és vidd el dokihoz!

2019. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Érdemes jobb minőségű tápot venni neki, meg igazi húst, ezekből kevesebb is elég neki mint a hulladék kajákból. Az hogy mostanában kezdett válogatni, valóban fogproblémára utal.
2019. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Macskát TILOS éheztetni!!! Zsírmáj alakulhat ki, ami halálos. Egyesnek üzenem, hogy legyen kedves és ne írja ezt ki mindig. Valamint legyen kedves rákeresni arra, hogy zsírmáj macskánál, elolvasni, és értelmezni.


Hát ne whiskast adj neki. Annak csak a reklamja jo, 4% fehérje tartalom, azt jelenti kb. hogy 4 szem hús van benne, amiből 3 szem szója. Minden második nap leírjuk, telefonról vagyok most nem fogom tudni megtenni. Keress vissza kérdéseket.

Jobb minőségű kaja kell neki, mivel idős, inkább puha, konzerv - pástétom állagú..Javaslom a zooplus.hu-t. Legyen benne több fehérje, megnevezve, hogy milyen állat husa (csirke, marha, stb).

2019. febr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Nekem két kutyám van, és három macskám. Szerintem a legtöbb állattartó nem milliomos, és nem tudja mindenki megvenni a legdrágább macskaeledelt. De üzenem annak a válaszolónak, aki kiokosította a kérdezőt, hogy mielőtt bántana bárkit is ismeretlenül, nézzen körül az állatmenhelyen, sőt az utcán, aztán örüljön, hogy van aki azért még törődik a cicájával.

Ha nem eszi meg amit veszel neki, főzz neki csirkehúst, olcsóbban kijössz. Én többnyire farhátat szoktam főzni, mert olcsóbb kilója mint a tápnak, és szeretik is. A cicáknak leszedem róla a húst, a többi a kutyáké a lével együtt. imádják. Zúzát is szoktam nekik főzni, azt is szeretik, de apróra vágva.

2019. febr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Purina one táp. Egy ló méretű izmos állat lett tőle.
2019. febr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
"nézzen körül az állatmenhelyen, sőt az utcán, aztán örüljön, hogy van aki azért még törődik a cicájával.2 Tehát ha szar a helyzet, akkor a pocsék, egészségtelen etetésnek is örülni kell? Nagy újdonságot árulok el: a drágább tápok havi szinten olcsóbban jönnek ki mint olcsóbb, agyonreklámozott, ám jóval kisebb tápértékű társaik. Én speciel a coop saját márkásával etettem egy jó darabig-a macskáim örökké éhesek voltak, napi egy kiló táp kevés volt nekik. Most egy drágábbat veszek, pénzügyileg ugyanott vagyok, és a cicáim erősek, egészségesek. Ez úgy lehetséges, hogy a normális tápból töredékét eszik mint a hulladékból, mégsem éhesek.
2019. febr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Tegyük hozzá azt is, hogy a whiskas kifejezetten NEM olcsó táp, vagyis ennek árában mindenképpen talál jobbat.

Most rákerestem neten az árra, kiszereléstől és bolttól függően a whiskas 1000-1100 Ft kilója. Nos, én szintén csórógazdiként ennyiért Premiere száraztápot veszek, amiben típustól függően 32-35% fehérje van átlagban. Nem egy extra prémium táp, aláírom, de összetételében szuper. Nem mindegy.

2019. febr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
villával nyomkodd össze pépesre, akkor nem tudja lenyalogatni, mert egyben lesz:P
2019. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!