Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? A kertemben...

Mit tegyek? A kertemben van1elhulott macska tetem. Külső sérülés nincs rajta. Nem szeretnék hozzá nyúlni. Mit tegyek

Figyelt kérdés

2019. febr. 24. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Szemetes zsák, külső/utcai kuka.
2019. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de a probléma az hogy semmivel nem merek hozzá nyúlni, már mikor meglattam rosszul lettem. Pedig nem volt véres.
2019. febr. 24. 17:01
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerencsétlen állat!


Szólj egy férfinek temesse el. NEHOGY a kommunális hulladékba dobjátok már! Ennyi állat iránti tisztelet legyen már bennetek emberek!!!!!

2019. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát b. szki, akkor hagyd ott elrohadni! Komolyra fordítva a szót:először kérdezd körbe a szomszédokat, hogy nem hiányzik-e valakinek a cica? Ha megvan a tulaj, ő valószínűleg el is temeti, plusz lehet keresik! Ha senki nem jelentkezik érte, akkor ásol egy gödröt, az ásóval belehelyezed a szerencsétlent, és betemeted! Ennyi, nem kell hozzányúlni! Egyébként meg dögöt a kukába tenni egyrészt szabálytalan, másrészt nem etikus több szempontból sem!
2019. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4/4 azért vissza vehetnel a stílusodbol. Nyilván azért írtam ki, hogy ne ott rohadjon el.
2019. febr. 24. 17:16
 6/13 senior10 ***** válasza:
97%

a kukába eszedbe ne jusson, a házi szemetes kukába tilos bármilyen elhullott állatot tenni. ezt nem tudom, de lehet meg is büntethetnek érte ha észreveszik mivel veszélyes hulladéknak számít ha nem tévedek.

Végy erőt magadon és temesd el addig amíg nem indul oszlásnak mert az sokkal gusztustalanabb lesz mint most. vegyél fel 5 gumikesztyűt vagy mit tudom én.

2019. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De igen. A körbe kérdezés jó ötlet.
2019. febr. 24. 17:17
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Te meg feltehetnéd a kérdést normálisabban is. "Mit tegyek, de nem nyúlok hozzá" - akkor hagyd a csipába és szólj egy fenőttnek

(nem a négyes voltam)

2019. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Körbe csengettem, senkinek nem tűnt el a cicaja itt, de ketten is mondták, hogy valószínű kóbor, látták már ezt a fekete fehér zoknis cicát lopkodni kutya tálból is. Egyébként felnőtt vagyok és az első komment után hozzá irtam a problémám, még is tamadas jött a #4-es hozzá szólótol.
2019. febr. 24. 17:36
 10/13 A kérdező kommentje:
A jó ötleteket segítőkész valaszokat viszont köszönöm.
2019. febr. 24. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!