Kezdőoldal » Állatok » Macskák » HOgyan árulhat valaki ennyi...

HOgyan árulhat valaki ennyi cicust egyszerre? Szerintetek csaló? Tetszik az egyik, de megijedtem

Figyelt kérdés
[link]

2019. febr. 26. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Szaporító.
2019. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
15%
A macskák kúrnak mint a gép. De macskáért kár pénzt adni. Annyi van ingyen, mint a nyű.
2019. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De azt írja ad hozzá törzskönyvet, vagy lehet ,hogy hazudik
2019. febr. 26. 13:09
 4/12 A kérdező kommentje:
Hány macskája lehet
2019. febr. 26. 13:11
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

A legtöbb ember nem tudja az oltási könyvet a törzskönyvtől megkülönböztetni.

Azt is írja, hogy MMME tag a kennel. Kérdezd meg a kennel nevét, aztán le tudod őket informálni a macskamániánál.

2019. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Fel nem foghatom miért fizet valaki 100 ezret egy macskàèrt. Tele van minden gazdátlan macskàkkal, 5 perc alatt találsz egy tucatnyit csak vidd el, fogadd be.

Én inkább a macskara költenèm ezt a 100 ezret. Ivartalanítàs, oltasok, chip, felszerelések, minőségi kaja stb.. Jobb helyre megy.

Nekem eléggé szaporitonak tűnik, vagy csak igénytelen tenyésztő. A lepattogzott szék nem valami igényes környezetre utal. Kíváncsi vagyok évi hányszor fialtat meg milyen körülmények között élnek az anyák.

🙄

2019. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Minden fajtának más a természete, nem mindenki akar házicicát. Mért ne kéne törzskönyv?ha egy fajtát szeretnél valahol igazolni kell, hogy nem keverék
2019. febr. 26. 13:36
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy megbízható, rendes tenyésztő 2 évente 3 almot hoz le. És szinte kivétel nélkül 1 fajtával foglalkozik. Sokan adnak hamis törzskönyvet ilyen oldalakon. Én a helyedben semmi képen nem vennék tőle macskát.

Ha szaporítós “fajta tiszta” macskát szeretnél is ajánlom a menhelyeket. Pár napja voltam egy helyen (vidéken) és volt Skót lógó fülű, Brit es Bengáli cica is. Mind nagyon aranyos volt, és így nem támogatod az állatok kihasználását. (És 10.000 forint körül kell értük fizetni)

2019. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nagyon kedvesek vagytok, nem fogok tőle venni semmiképp
2019. febr. 26. 15:26
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Talizmán:

"Törzskönyvezett szülők ígéretes utódja, ajánlom tenyésztésre is!" ... "a cica mellé hobby törzskönyvet adok. " Laza ellentmondás. Legalábbis gyanús.

2019. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!