Kezdőoldal » Állatok » Macskák » HOgyan árulhat valaki ennyi...

HOgyan árulhat valaki ennyi cicust egyszerre? Szerintetek csaló? Tetszik az egyik, de megijedtem

Figyelt kérdés
[link]

2019. febr. 26. 13:01
1 2
 11/12 Platypus ***** válasza:
100%
Elég sok sebből vérzik. Ennyi fajtával eleve nehéz becsületesen foglalkozni. A kennelnév "Cat-Tery". Erősen kétlem, hogy ezt így be lehet jegyeztetni, lévén annyit jelent kb, hogy macskakennel. Ebből adódóan lehetetlen rákeresni, kidobja a világ összes cattery-jét. Aztán hobbi törzskönyv. Ilyen nem létezik! Olyan van, hogy a hobbi célra vett macskának nem adják oda ivartalanításig az eredeti törzskönyvét, csak egy fénymásolatot. Az egyik hirdetésben egyenesen úgy szerepel, hogy törzskönyvezett szülőktől, ebben az árban hobbi törzskönyv jár mellé - magyarul nem kapnak hivatalos törzskönyvet, csak egy kidekorált sajtpapírt. Na de ebben az árkategóriában a valódi törzskönyv ára már elhanyagolható - semmi értelme nem kiváltani ha amúgy az alom megfelel a tenyésztői szabályoknak.
2019. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Lehet olyan neve hogy Cat-Tery, ha előtte más már nem regisztrált így. Létezik hobbi törzskönyv is, szerintem hülyén fogalmazta meg, a lényege, hogy ezen fel van tüntetve hogy a cica "NEM TENYÉSZTHETŐ". A Macskamániát fel lehet hívni, ők megmondják regisztrált tag-e, de ha igen is a felelet, ettől nem lesz tenyésztő valaki. Nem mindig tudják mit művel az adott illető, sok tenyésztő van, nehéz mindet szem előtt tartani.

A képek, a hirdetések alapján tényleg nem túl megbízható, én nem foglalkoznék vele.

Üdv:

Egy másik tenyésztő az MMME-nél :)

2019. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!