Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kijárós macskák gazdái, ti...

Kijárós macskák gazdái, ti felszeditek a macskátok után az ürüléket, ha odakint végzi a dolgát, utcán, parkban?

Figyelt kérdés
2019. márc. 5. 07:21
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
64%
Miert szednék fel? Egyrészt nincsenek ott, másrészt a macskák zsákmány állatok is, ezért elkaparják maguk után.
2019. márc. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%
Hogy szednék össze? Azt sem tudják hova ürített.
2019. márc. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
85%
Ha pórázon sétáltatnám a macskémat, minden bizonnyal felszedném. De egyedül barangol, tehát nem szedem fel.
2019. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
68%
Fogalmam sincs, hova jár. Ha észrevenném, hogy nem megfelelő helyre végezte a dolgát, akkor felszedném, de egy álagos macska elbújik, elkaparja. Nem úgy van, mint a kutyáknál.
2019. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
59%
Persze, követem, dolgozni sem járok, meg sehova, csak követem a macskát egész nap. Ugrok át a kerítéseken, mászok át a falon, fel a fára, háztetőre.
2019. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
A macskaürülék nem kevésbé fertőzésforrás, mint a kutyaürülék, ugyanúgy hordozhat férget (a féreghajtó nem biztosít tartós védettséget), miért nem kell a macskák után is feltakarítani? Miért csak a kutyásoktól várják el? Én elvárnám a macskásoktól is, ha kiengedik a lakásból. Bemennek parkba, játszótérre (ahonnan a kutyák ki vannak tiltva), homokozóba odacsinálnak, utána ott játszanak a gyerekek...
2019. márc. 5. 09:54
 7/39 anonim ***** válasza:
7%
a macska kaka tele van toxoplazmával, férgekkel, és sokan megvakulnak a gyerekek közül, ha a macska a homokozóba piszkít ők meg belenyulnak a szemükbe. Borzalmas dolog ez. Kutya macska tartás felelőssége magyarországon gyerekcipőben jár.
2019. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
22%
ohh most láttam kérdező, te is pont ezt írtad. Bocsi nem akartam papagály lenni.
2019. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%

Kedves utolsó:

https://www.youtube.com/watch?v=DGtpTEskboI


A macska az egész kibaxott életében kb. 2 hétig fertőzhet. Egyszer. Nyilván megvakulnak a gyerekek...kár hogy a toxoplazmának semmi köze a szemhez. Gondolom abban is hiszel hogy a maszturbálástól szőrös lesz a tenyered.


Egyébként meg,a macska elkaparja. Nem egy félkilós bűzölgő halmot hagy büszkén a járda közepén.

2019. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
82%
6 macskám van és 2 gyerekem. ha ez igaz lenne már mindnek vaknak kéne lennie,és nekem is. meg úgy a lakosság 2/3-ának.
2019. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!