Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan dolgozzam fel a cicám...

Hogyan dolgozzam fel a cicám halálát?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben halt meg, azóta szinte minden héten sírok miatta. Ha rá gondolok, eszembe jut mindig, hogy mi történt akkor, láttam, amikor kiugrik az autó elé. Ilyenkor mindig elkap a sírás, hiányzik. Ill. nem értem, miért ugrott ki elé.(privátban szívesen leírom az egész sztorit)

2019. márc. 5. 20:02
 1/6 A nagy Levin ***** válasza:
8%
Minél előbb szerezz be egy másikat!
2019. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
59%
Idővel hidd el elmúlik, vagy ahogy az első írta szerezz be egy másik cicát. Tapasztalatból mondom
2019. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van egy másik cicus, szeretem is, de ott van a sok emlék, meg az utóbbi időben, ameddig élt, nagyon megszerettem, hozzám nőtt. Valamennyire már sikerült feldolgoznom? de ha rá gondolok, olyankor mindig sírnom kell..:(
2019. márc. 5. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Fogadd meg, hogy soha többé nem teszed ki ennek a leendő cicáidat, hogy ilyen kegyetlen halált kelljen halniuk. Fogadd meg, hogy a jövőben szobacicaként mindent megadsz nekik, hogy hosszú és jó életük legyen.

Aztán pedig keress fel egy menhelyet, és fogadj be egy olyan cicát, akiről lemondtak, akinek nem lenne másképp esélye a boldog életre. Rengeteget segíthet a továbblépésben, hogy olyanról gondoskodsz, akinek szüksége van rád, te vagy a reménye. :)

2019. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy rosszul látott szegény, macskáknak nincs szemüveg meg kontaktlencse ugyebár. És azt hitte, hogy messzebb van még az az autó. :(
2019. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szegény 😿
2019. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!