Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miben más a felnőtt macska...

Pemzli kérdése:

Miben más a felnőtt macska eledel mint a junior? Lehet valami baja a 6 hónapos kiscicának, hogyha felnőtt macska eledelt adok neki?

Figyelt kérdés
Nem véletlenül adok neki adult tápot, mivel ahol mi lakunk ott nem árulnak junior tápot, csak felnőtteknek valót, lehet valami baja tőle? Mi a különbség a kettő között? Mennyire káros a kiscicámnak?

2019. márc. 10. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz én is csak felnőttet adok a most 7 hónapos kiscicámnak. Emiatt felesleges stresszelned, ha nagyon zavar rendelhetsz internetről junior tápot. Hidd el a macskádnak oly mindegy milyen tápot kap :)
2019. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, köszi, hogy megnyugtattál❤️
2019. márc. 10. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Az 1.-es válaszolónak üzenem, hogy nem mindegy, mert ha Codegent adsz neki, attól meghal
2019. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is elkezdtem előbb adni nekik a felnőtt tápot, hát nekik sajnos ártott. Elkezdtek ok nélkül nagyon vedleni, többször kakáltak 1 nap, irtózatos büdöset, sokkal többet is ettek, szinte mindig ettek volna. Visszatértünk a juniorhoz, kellett v 2 hónap mire visszaállt. Májusban lesznek 1 évesek, akkortól fogom nekik adni a felnőttet.
2019. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!