Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lány cicám eltűnt már 4...

Lány cicám eltűnt már 4 napja, mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Tudom h párzási időszak van, de ezelőtt soha még az útra sem merészkedett ki. Most meg hirtelen el tűnt. Ha kandúrok után ment szerintetek mikor ér véget, és mikor tér haza? Esetleg valami tipp hogy hol is keressem? Nagyon szereti öt az egész család... :( végig érdeklődtem az összes szomszédnál nem e tévedt be, sehol senki sem látta. Amerre csak lehet mindent bejártunk, zúgokban, árkokban is néztük.

2019. márc. 10. 12:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
26%
Agyon kínzom a macskát,igen :'D Most is maradék rántott karajt és belsőséget evett. Mondd már el neki is, hogy milyen rossz dolga van..az utca legszebb macskája,mindenki mondja milyen szép,egészséges,csillog a bundája,a párkányon sütteti magát egész nap. Semmi gondja nincs a világon,egerészik néha a saját szórakozására,mert nem szorul rá. Ha kutya van a kertben (a felelőtlen szomszédoké,átbújnak a kerítésen,ha megjavítom egy helyen,másnap kiássák máshol,ezt mondjuk büntetném én is,a kórborló kutya nagyobb kárt tud okozni mint egy macska,emberre is támadhat,macskatámadás azért még nem került a híradóba),feljön a bekerített teraszra vagy felmegy a tetőre. Elütni se fogják,mert messziről kerüli az autókat,az útra nem megy ki,amúgy is egy szinte 0 forgalmú szélső utcában lakunk földúton,itt nem száguldozik senki. Sose volt megsérülve,nem verekszik. Okos felnőtt macska,nem egy szeleburdi kölyök már. Biztos rosszabb élete van,mint annak a macskának ami 15évesen döglik meg a panelban,miután az egész életét vágyakozva az ablakban fekvéssel töltötte és műanyag játékokkal játszott,soha egy jót nem szaladgált a természetben csak a 4fal között 40nm-eren,nem vadászhatott semmire.
2019. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
41%

"elűzi elhagyja vagy kiteszi"

A kijárós macskát nem űzi vagy hagyja el senki. Attól hogy kint él,nincs elhagyva,gondoskodnak róla,van hova hazamennie,nem gazdátlan kóbormacska (főleg ha chipes és nyakörves,a vak is meg tud különböztetni egy sovány,csapzott,beteg utcamacskát egy kövér,fényesszőrű egészséges kijáróstól). A kiteszi pedig nem a kertbe kitevésre vonatkozik,hanem ha a gazda megfogja,elviszi kocsival és kidobja mondjuk az erdő szélén.

2019. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítani kellett volna, te meg itt sértődősködsz a válaszok miatt, pedig tényleg felelőtlen vagy, állatorvos meg van közelebb is, hagyjuk már ezt a 200 km t...
2019. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Azota sem került elő a cica. Be jártam mindent, már mindenre gondoltam hogy hol lehet, vajon bezárta öt valaki és nem tud ki jönni?! Vagy talán kutya? De sosem ment el a házunktól, talán autó? De itt a falu ezen részen max ha 3auto elmegy, amugy is félt ki menni az útra. Vahy talán el lopták? Eggyik percben még a többi cicaval evett, másik percben sehol semmi. Na ez hogy van?! Különben az ivartalanitasrol még anyit hogy volt már ivartalanított benti macskám ami naaagyon ritkán járt kint, és mégis el tűnt csak úgy... és végkép nem tudok mire gondolni mivel hogy itt a mi kutyánk is meg a szomszéd kutyái is meg vannak szokva a cicakhoz, itt kb minden háznál van...
2019. ápr. 20. 19:10
 25/25 anonim ***** válasza:
Hallod, kár agyalni. Annyi történt, hogy hagytad elmenni. Problémát a gyökerénél...
2019. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!