Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanitas utan, tepkedni/...

Ivartalanitas utan, tepkedni/ kivakarni kezdte a szorret?

Figyelt kérdés

1 hete voltunk ivartalanitason nosteny cicaval. A hege szepen gyogyul, de nagyon hullik a szorre.

Kormet levagtak a mutetkor, de ma igyis ugy kivakarta a nyakan hatul egy foltba a szort hogy veres a bore.


A mutet elott voltunk harom hettel orvosnal mert nem birt kakilni, akkor is 4x mentunk vissza de szerencsere nem kelett megmuteni. A hasan ritkabb volt a szor, azt mondta az orvos hogy azert mert fajt a hasa sokat nyalogatta a hasat es igy kitepte. ( a problema valoszinuleg pont szorcsomo miatt volt)

Ezt azert is irom, hogy mutattam akkor orvosnak a szoret, de nem volt vele semmi gond.


2x voltunk az ivartalanitas ota az orvosnal ellenorzesen, szerdan megyunk legkozelebb az utolso ellenorzesre ha minden rendben.

Mindenkepp megmutatom az orvosnak akkor, de tudnatok valami velemenyt mondani hogy ez mert lehet, vagy tudok e valamit csinalni?

Fujom fertotlenito sprevel a sebet, furdetni nem tudom meg a mutet miatt.


5,5 eves szobacica. Nem talalkozik vagy erintkezik masik macskakkal.



2019. márc. 18. 18:43
 1/2 A kérdező kommentje:
*szoret
2019. márc. 18. 18:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a nyári bunda alakul ki! Nagyobb baj is lehet szerintem keressetek vele fel egy orvost ha tényleg olyan durván hullik a "szorre"!
2020. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!