Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOs, hogyan kímélhetném a...

SOs, hogyan kímélhetném a cicàm làbàt, megsérült valahogyan, amíg nem voltam itthon?

Figyelt kérdés

17 éves cicàm van, néha màr esett le sajnos helyekről, de nem lett semmi baja. Ma elmentem egy kis időre itthonról, és arra jöttem haza, hogy sàntît az egyik làbàra. Fel is emeli, ha finoman hozzàérek, szóval làtszik, hogy fàj neki.Azonnal felhívtam a dokit, azt mondta, hogy menjünk be fàjdalomcsillapítóért, lehet csak húzódàs, aztàn megröntgenezi, ha nem múlik el neki.Nem sokàra itthon lesz a fàjdalomcsillapító, csak az a baj, hogy most folyton mellette vagyok, mert nem akarom, hogy nagyon megerőltesse, mert ő így is ugarana fel a székre, meg mindenhovà...:/

Előre is köszönöm!


2019. márc. 22. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik állat sem hü..e. Ha fáj neki, akkor kíméli saját magának.
2019. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz... Csak szeretném, ha előbb gyógyulna neki, vagy nem tudom... Arra gondoltam, hogy teszek rà àllottvizes borogatàst, az nem àrthat?
2019. márc. 22. 18:49
 3/7 anonim válasza:
Szerintem a borogatást leszedné a lábáról, és amennyire ő kíméli a lábát annyira igényli (vagyis 3 lábbal is fel tud ugrani székre stb., és ha nagyon fáj neki egyáltalán nem áll rá.)
2019. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, megpróbàltam a borogatàst, de màr mielőtt leraktam volna őt a földre, leesett, hogy így még ràzni is fogja a kezét, mert vérvétel utàn is szokta a kötés miatt. Úgyhogy le vettem. Úgy néz ki talàn màr picivel jobb neki, mert néha még siet is "vele". Remélem, elmúlik magàtól.
2019. márc. 22. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Az olyan cuccokat, amik veszélyt jelentenek, rakd be a másik szobába, egyéb zárható helyiségbe, zárd rá az ajtót, ne engedd be oda a macskát. Gondolom pár nap.
2019. márc. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont a minap volt hasonló, és a kis gyagya a fájós lábával a lehető legmagasabb helyet kereste, fel is tudott ugrani, de aztán leugráskor már jajgatott rendesen. Ennek ellenére 2 nap alatt kutya baja se volt.
2019. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hàla istennek, màr jól van!:) Nekünk is 2 nap volt, ő nem is nyàvogott, úgyhogy talàn annyira nem is fàjhatott neki, vagy nem tudom, de nagyon megijedtem, mert nekünk még soha nem volt ilyen előtte...
2019. márc. 24. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!