Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti macskánk lesz, de nem...

Benti macskánk lesz, de nem nagyon rajongok érte, mikre számíthatok?

Figyelt kérdés

Holnap elvileg hoznak egy benti macskát,volt már macskánk de kinti,nem benti,tiszta ideg vagyok,mert tudom h csak rosszabb lesz,tiszta szőr lesz minden,meg bele eszik az ember ételebe,elvileg 3 eves,fiu es "szobacicia" be van tanitva h macska alomba szarjon meg pisiljen,de... En nem akarom ezt... Van egy nemetjuhaszunk is,aki,nem az h nem birja a macskakat,csak jatszik veluk,remelem hogy sikerul anyammal megbeszelni,h ha mar sok baj van vele akkor kirakni,mert en nem turom az ilyeneket. Eddig gondmentesen eltuk az eletunket,erre kipattant a a fejébol egy macska, haat... Megprobalok a legrosszabbra szamitani, az a baj,hogy ... En nem szoktam bezarni a szobam ajtajat,egyaltalan nem,de van amikor en se meg anyam sincs otthon,es olyankor be kell zarni az ajtomat,hogy ne menjen be,mert barhova megy,ugrik,osszefetrengig,utana meg este fekszek be az agyba,elkapok vmit,meg vorosre fogom magam vakarni meg stb...


En nem vagyok allatgyulolo,sot,imadom az allatokat,a macskak meg elmennek,ha kint vannak ok,mert eljatszik vele az ember,de...


Ti hogy vagytok vele?


2019. márc. 23. 19:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Úgy hogy egy magadfajta állatgyűlölő mellé egyáltalán nem vinnék állatot.
2019. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Emlitettem hogy nem vagyok az! Ugy latszik nem ertetted meg,ha nem birsz normalisan valaszolni akkor ne is irj semmit.
2019. márc. 23. 19:43
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

"remelem hogy sikerul anyammal megbeszelni,h ha mar sok baj van vele akkor kirakni,mert en nem turom az ilyeneket"

Gratulálok. Miért nem mondod el világosan, hogy te nem szeretnél macskát a házba? Egyszerűbb utólag kirakni majd? Gondolom okkal lenne benti.

Én egész életemben macskák között éltem,imádom őket, de nem vinnék olyan haztartasba, ahol nem várja, nem szeretné mindenki.

Egyébként az én macskaim soha nem esznek bele a kajamba, a konyhában sehova nem ugralnak fel.

Tavasszal furminàtorral fesulom őket, semennyi szőr nincs így gyakorlatilag a házban. Az a minimális a porszívózas során eltunik.

Ha be van oltva, illetve fereghajtva is van, akkor az égvilágon semmit nem kaphatsz el tőle.

Tisztábbak is szerintem, mint egy átlag kutya.

De mondom, én nem vinnék úgy cicat, hogy az egyik csaladtag így nem akarja, mint te.

Senkinek se jó..

2019. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mondtam neki egesz nap :D, de ő nagyon szeretne,mert szereti meg stb... Én is szeretem,csak nem bent...
2019. márc. 23. 19:48
 5/21 anonim válasza:
41%

Ez igen is állatgyülölön hangzik és képzeld lehet minden szörös lesz,de megéri.Nagyon is aranyosak , bár az enyém karmol.Meg lehet őket szeretni ,de ha te így állsz hozzá csak meg fogja keseriteni az életed.Állj hozzá jól és ne akard szegényt kirakni az utcára.

Amúgy szerintem imádni fogod egy idő után te is,olyan édes és vicces pillanatokat tud kreálni,hogy hihetetlen.

Lehet ,hogy bemászik az ágyadba,na és?

A legtöbb fertőzésük emberre nem hat,ja és meg lehet tanítani ,hogy ne menjen fel és kész.

Remélem hamar meg szereted ,viszont ha nem akarod nagyon nagyon nem ,akkor beszélj anyukáddal arról ,hogy akár 23 évig élhetnek ,ha nem tetszik az alom helye simán mellészar,folyamatosan takarítani kell és semmi törékeny nem lehet elől (ez amúgy nem igaz nekem semmit nem lök le),felmászik a konyhapultra stb.

Találj ki valamit és kész.

2019. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Volt már kinti macskánk, 7db, es akar hiszitek,akar nem,faluba lakunk,es semmi bajuk nem volt, megvoltak,es a kutyank is minden nap szinte vigyazott,jatszott veluk,csak azert vittuk el masokhoz,mert mar nagyon sokan voltak... Csak mondtam,mert emlitetted hogy nem lenne jo szegenyt kirakni,egyebkent a szomszedbol is jarkalnak at,szoval,nem is lenne egyedul,vagy nem tudom... Majd kiderul... Remelem nem lesz vele semmi baj.
2019. márc. 23. 19:55
 7/21 anonim ***** válasza:
35%

A macskát nem kell tanítani arra, hogy alomba végezze a dolgát. Nekik az a természetes. Gondolom, van külön szobád, csukd be az ajtót, oda ne engedd a cicát és kész. Az állat szőrrel jár, gyakrabban kell takarítani.

Ha egy szobamacskát kiteszel, azzal halálra ítéled, mert nincs hozzászokva a kinti körülményekhez. A kutyához hozzá kell szoktatni.

Ha már mindenképp jön a cica, elkezdhetsz hozzászokni a gondolathoz.

2019. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

Tipikus idiota falusiak...szégyen. Ezért tart itt a magyar állatvédelem.


Te szereted az állatokat????? Akkor nem beszélnél igy.

Anyád helyébe téged raknálak ki az udvarra, a macskát meg a szobádba!

2019. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
9%
Állat nem való házba, állítólag előbb utóbb allergiát okoz ha állattal laksz egy légtérben, illetve a rengeteg szőr valszinűleg napi szinten kell porszivozni utána meg takarítani. Kérdező megértelek, sose tűrnék meg állatot a házban (max hal akváriumban)
2019. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Életemben először lett macskánk, a lányom megsajnált egy kis cicust a szakadó esőben tavaly júniusban és hazaállított vele. (akkor volt kb. 5 hetes).

A macska éjszakai állat (legalábbis a miénk :-) ) ez már hajnalban masíroz. Ágyra fel, ágyra le, eleinte a függönymászás is játszott. Konyhában simán fel le ugrik mindenre. Még egy kicsit nyugodhatna (2 hete ivartalaníttattuk) egyébként egy doromboló gép :D. Szóval minket nem zavar, nagyon más mint egy kutya. Nekünk mindig volt lakásban kutya én imádom bent őket, teljesen más lesz a kapcsolat. A macskával nem ő egészen más. Inkább kutya párti vagyok, de ha már így alakult ez a cicus is családtag marad... de még egyszer nem kéne.

2019. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!