Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? Cicus

Mit csináljak? Cicus

Figyelt kérdés

tegnap egy 3-4 hónapos kismacska bejött a kertünkbe megetettük és ésre vettük hogy a hátán fehér foltok voltak és a bőréből pedig ilyen piros "bibircsókok" álltak ki.

nem tudom hogy megsimaghatjuk e nehogy ezek a piros gombócok valami fertőzések legyenek és elkapjuk. de nagyon sajnálom szegénykét. kóborcica. mit csináljunk vele?

mik lehetnek azok a piros gombócok?

és a fehérség a hátán?

nem vagyok egy macska szakértő szóval ha tudtok vmit írjátok le létszi.

előre is köszönöm a válaszokat



2019. márc. 24. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nehogy elvigyétek állatorvoshoz!!
2019. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Még szerencse, hogy feltetted ide ezt a kérdést. Itt mindenki jobb szakember egy közönséges állatorvosnál.
2019. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem hívjátok az állatmentőket,vagy vigyétek el az orvoshoz!
2019. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Vidd el állat orvoshoz, ő biztos tudja
2019. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos. Ha nem meritek megfogni, féltek tőle vagy csak nem akarjátok elvinni, hívjatok állatmentőket, hogy egy beteg, kóbor cica nálatok van. Addig ameddig nem jönnek, addig ennivalóval tartsátok a kertben, hogy ne kószáljon el.
2019. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!