Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért olyan iszonyú büdös a...

Miért olyan iszonyú büdös a macskaszar?

Figyelt kérdés

2019. márc. 24. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Az emberé sem különb...
2019. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
71%
Szerintem a kajája miatt. A húsevő állat kakija mindig büdösebb.
2019. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Platypus ***** válasza:
81%
Azt vettem észre, hogy az olcsó táppal etetett macskák alkotnak biológiai fegyvereket. Az enyémek alma se rózsaillatú, de ha nem éppen a takarítás közepén vagyok nem nevezném iszonyatosnak. A whiskas a legrosszabb, mert ott az ürülékszagon túl még a klasszikus whiskasaroma is árad. A kettő együtt katasztrófa.
2019. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
A szag egy dolog,nade az íze!Az az igazi rémálom.
2019. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert jelzésértéke van, mivel a macska területvédő állat. Az intenzív szag jelentése a többi macskának: húzz innen, erősebb vagyok!
2019. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés :)

Azt megfigyeltem, hogy a benti cicám ürülékének a szaga meg sem közelíti azokét a macskákét, akik kint élnek és régebben összex@rták a veteményesünket. Az valami kegyetlen volt.

Nem tudom, hogy mi okozza a különbséget. Az én főleg benti cicám nem mondom, hogy gyöngyvirág illatút kakil, de teljesen elviselhető.

Szóval sajnos a kérdésedre nem tudom a választ, de remélem kiderül.

2019. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
húsevő állatok végterméke büdös. ezen nem kéne meglepődni
2019. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Ne tarts macskát, ha nem szereted a macskákat. Nekem csak egy van, de imádom. Neveltük az elválasztása óta. Most már kint végzi a dolgát, de gondosan el is kaparja. Egyetlen macskaszart sem látok az udvaron. Ne bántsd a macskákat légyszíves. Használj macskariasztót, ha nem kívánod hogy átmenjenek az udvarodra.
2019. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Mert gagyi kajával eteted.

Jó minőségű táp mellett nem büdösebb, mint az emberé.


A szaftos szmötyis nedvestápok is sokat rontanak a dolgon, nálunk pl. Greenwoods konzervet kapnak nedvesnek, ez olyan állagú, mint egy tonhalkonzerv, na azóta jóval kevésbé büdösek.

2019. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Alapból sem éppen rózsaillatú, de az átlagnál büdösebb betegségre is utalhat. (Cicámnak nemrég volt bélgyulladása, na az tényleg rettenetesen büdi volt... szerencsére kikezelték.)
2019. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!