Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine Coon tenyésztőt keresek....

Maine Coon tenyésztőt keresek. Kit ajánlotok, vagy melyik tenyészetet?

Figyelt kérdés

Szemezgettem egy csomó tenyésztő FB oldalával. Egy-kettőnek írtam is, de van, aki nem is reagál, pedig a posztok alapján aktívnak tűnik a tenyészet, és olvassa az üzenetemet. Általában csak a következő alomról szoktam érdeklődni (ha épp nincs aktuális), hogy mikorra várható és milyen színű cicák fordulhatnak elő benne. Nem tudom, ebben mi a rossz. Árra sose kérdezek rá kapásból.


Bolvári László (Sweet Predator) tenyészetében nagyon szép cicák vannak, róla vélemény?


De bárkinek a tapasztalata érdekel.


Köszönöm a válaszokat előre is.



2019. márc. 25. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárhol az országban? Mert székesfehérvárit tudok.
2019. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Székesfehérvár még kb. 200 km-es körzeten belül van.


Ez már a második Maine Coonom lenne, az előzőért is 200 km-t utaztam, a távolság nem akadály.


Tehát érdekelne.

2019. márc. 25. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az a tapasztalatom mind kutyák mind macskák terén, hogy ha valóban hajlandó vagy sok pénzt áldozni az állatkára, akkor inkább külföldről vásárolj!
2019. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Néztem francia tenyésztőket is, Franciaországban úgyis sokat tartózkodom, de azért ott 1500 eurónál (450 ezer Ft) kezdődik egy cica, míg itthon 100-150 ezer Ft a jellemző. Nagyon szívesen kifizetnék én 1500 eurót is egy szép, egészséges Maine Coon cicáért, de sajnos, azt nem engedhetem meg.
2019. márc. 25. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Szivárvány cica kennel és cattery targaryen


Ha jol tudom Kecskeméti, de Budapestig felszokott menni reptérre :)

2019. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2019. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!