Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet megtanitani a...

Hogy lehet megtanitani a testvérem macskàjàt arra hogy hagyjon engem békén amikor eszek?

Figyelt kérdés
Megetettem meg minden mégse hagy engem békén amikor eszek. Oda jön nagyon pofàtlan melsö két làbàval felkapaszkodik a làbamra. Pedig màr kapott macskakajàt. Miért nem érti meg hogy nem kap az én kajàmból? Minöségi csàszàrszalonna biztos nem adok abból. Nagyon eröszakos. És még valami hogy van az hogy ez àllandóan enne?? Van hogy felidegesit és adok neki mégis a kajàmból( bàr akkor màst ettem) és meg se ette.

2019. márc. 28. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Egy súlyosan alultàplànt 6 kilós macska társbérlője vagyok. A kis dög, ha éhezik és te nem a tàlja felé mész hajlamos vádlin harapni. Ha eszel, akkor meg a szomszéd szék támlájáról pofozgatna. Volt, hogy vetődött màr, hogy ellopja a kaját, ami a szám felé tartott már..

Nálunk az vállt be, hogy levegőnek nézem egészen a cselekvés pillanatáig, akkor viszont mikor emeli a mancsát kicsit megrémisztem (vagy a saját nevèt mondom mérgesebben vagy egy szimpla ‘bu’). A kis simlis r.bancot ez ki szokta tökkenteni és abbahagyja.

2019. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Pofáncsapod, eltakarodik és mondod neki, higy SICCipő!

Kaját meg soha semmilyen esetben nem adsz neki.

2019. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
79%
Fordíts neki hátat, ne reagálj rá, ha mászna akkor lökd le és mondd erőteljesen, hogy nem! Ha pofátlan, a fülét is meg lehet fricskázni, nálunk az asztalra mászásnál pl. csak ez használt. Az a lényeg hogy mindig tartsd be a szabályt mert ha egyszer adsz neki, akkor elölről kell kezdeni az egészet.
2019. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Minőségi császárszalonna ugyebár csak a te beledbe való, mert te érdemled csak meg, az állat egy falatot se!

Érdekes önző és egoista felfogás.

Állandóan enne? Hát te nem azt csinálod?

Szerencsétlennek jobb is lenne, ha erről leszokna, minthogy érezze a "minőségi császárszalonna"illatát, de kapni nem kap belőle!

Én azt csinálnám ha ilyen önző lennék, hogy amikor zabálok, beteszem a cicát a szobába és rácsukom az ajtót.

A finom étel illatát se érezze.Meg ne kelljen vele veszekedni se.Tudjál már nyugodtan táplálkozni.

2019. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%

Nem preferálom az állatkínzást, de a macskák tapasztalati úton félnek.

Én amikor volt még macska, a lábára léptem véletlenül. Utána azon a helyen félt tőlem.

Tapasztaltass vele valami kellemetlent. Ne gyötörd meg elég ha kellemetlen.

2019. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul csapja pofán. :)
2019. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

El vagyok hűlve ezeken a válaszokon...

A macska azért nem evett abból a kajából, amit mégis adtál neki, mert eleve nem éhségből sündörgött körülötted. A macskák mindenre kíváncsiak, szimplán érdekli az új szag, amit érez és ki kell derítenie mi az. Arrébb tolás (nem lökdösés), vízpermet az arcába, stb... ha téged zavar. Bár én a közelébe se engednélek a macskának a testvéred helyébe...

2019. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7. Meg azért, mert ugyan nem tudnak szomorú éhező szegény állat szemeket mereszteni, mint a kutyák, de kuncsorgásban a macskák is kiválóak. Hogyne élne az alkalommal, mikor azt reméli, hogy hátha leesik pár jó falat.

Pár válaszadó javaslatával ellentétben megütni nem szabad, erőteljesebben viszont rá lehet szólni.

#5-nek amúgy igaza van, hogy tapasztalati úton tanulnak. Az én cicám fogmosáskor kíváncsiskodott állandóan, míg egyszer rá nem fújtam a mentolos szagot. Nagyon megcsapta, olyan fancsali képet vágott, mint valami rajzfilm karakter, de azóta békén hagy. Ha csak meghallja a fogmosás zaját, már menekül.

Itt is ki lehetne találni valamit, aminek nem feltétlenül kell agresszív viselkedésnek lennie. Elég, ha hangosabban tapsolsz egyet, a hirtelen hangoktól is megijednek.

2019. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szuper. Koszi a valaszokat.
2019. márc. 28. 16:53
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Mennyi idióta van itt, atya ég...
2019. márc. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!