Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Szomszédom macskája átjár hozzánk enni és észre vettem hogy vakarja a füle tövét de csúnyán sebesre, elkaptam bekentem (állatpatikába vettem sebre krémet a saját állataimnak ha esetleg szükség lennerá). A szomszéd annyit reagált arra hogy valami baj van a macskával hogy majd elaltatja a kutyával együtt mer útba vannak. Dokihoz nem tudom vinni mer elég vad és ha ide is merészkedik az este van akkor meg már nincs orvos. Kicsit attól is tartok mit reagálna a szomszéd ha intézném a cicát. Ivaros bak macska ha ez számít. Nem vagyok jártas macskákba bár mindig is voltak befogadott fél vad cicáink de azoknak sose semmi baja nem volt szinte, ha volt is könnyebb volt elkapni és orvoshoz vinni.

2019. márc. 29. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg atkás a füle.
2019. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Atka ellen nem működik a spot on ilyen helyzetbe? Azt még tudnék rátenni ha eltudom kapni. Tavaly használtunk a milyénken (bolha allergiás) és ezt a cicát is lekentük (nem vette észre a szomszéd). De persze annak a hatása már rég elmúlt.
2019. márc. 29. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!