Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan és mikor látszana, ha...

Hogyan és mikor látszana, ha tényleg felsértette a belét, gyomrát?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónapos, csak benti cicám. Sosem rágott meg semmit, amit nem szabad, enni is rendesen kap ugyanabból a fajta tápból. Ma reggel adtam neki nedves tápot, és mikor ette, hallottam valami kis roppanó hangot, és kétlem, hogy a tápból a husi lett volna. Rögtön kimentem, átnézem a tápot de nem találtam benne semmit. Attól félek, hogy valamit megrágott, megevett, amit nem kellett volna, hegyes, vagy esetleg éles (nincsenek elől ilyen dolgok). Ha ilyesmit nyelt volna le, az rögtön fájt volna neki? Azóta egyszer kakilt már (ez kb reggel 6kor volt) 10 óra körül, és nem volt neki véres, se híg. Nem nyávog úgy, mintha fájna neki, de mégis most félek. Köszönöm előre is a válaszokat.
2019. márc. 31. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Alul és/vagy felül jönne a vér.


Semmi baja nem lesz, ne foss!

2019. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!