Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskaeledel fogyasztható...

A macskaeledel fogyasztható emberek számára is?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Egs🍾🍷🍸🥂🍺
2019. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem mérgező.
2019. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de amikor kisgyerek voltam, mwgkóstoltam a tesómmal poénból :D Azóta eltelt 15 év és még élek :)


Ui.: Mi száraz eledelt ettünk, és fejenként 2 darabot :D

2019. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

sok sok évvel ezelőtt mikor még volt cicánk, megkóstoltam a száraztápot én is (kis szép színes) és nem volt olyan rossz. :D


Viszont az ezekkel a baj, hogy szó szerint minden fülét farkát körmét beledarálják az alapanyag állatoknak, így már nem is olyan guszta, igaz?


A tasakos gourmet "főételekkel" pedig annyi tuti a bibi, hogy sótlanok. Bár ki tudja, attól még az lehet hogy szaftos színhús?

A konzerves is gondolom ilyen szint, csak abban megint tuti benne lehet minden undi darab.

2019. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"Viszont az ezekkel a baj, hogy szó szerint minden fülét farkát körmét beledarálják az alapanyag állatoknak, így már nem is olyan guszta, igaz?" - Ha tudnánk, mi van a virsliben, lehet, hogy senki nem venné. :-D
2019. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, gusztus kérdése, de nincs benne semmi olyan, amitől nagy bajod lenne, ha amúgy nem vagy érzékeny valamely összetevőjére.
2019. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle bajod, rendszeresen fogyasztva viszont ártalmas lehet. Macskáknak készült, az ő emésztésükhöz igazítva, és ugye ők nem mindenevők.
2019. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!