Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felnőtt macskát be lehet...

Felnőtt macskát be lehet oltatni férgesség ellen?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 6. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Férgesség ellen nem oltás van, hanem tabletta. Azt pedig felnőttként nyugodtan be lehet adni neki. Állatpatikában vagy állatorvosnál lehet féreghajtót kapni.
2019. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

???

Nem oltani kell férgesség ellen, hanem elmész az állatpatikába és veszel parszáz forintért fereghajtót éa beadod neki.

Nem fogja magától megenni.

És nem kell, hanem kötelező.

2019. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Van féreghajtó spot-on is.Én a Broadline-t szoktam venni.Elég drága,de külső és belső élősködők ellen is jó.Három havonta érdemes a cicáknak féreghajtót adni.Mielőtt veszel próbáld lemérni a cicát,mert a súlyától függ,hogy mennyi gyógyszer kell neki.
2019. ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, azt hittem oltás is van férgek ellen.
2019. ápr. 6. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
3-mas vagyok,aki lepontozott elmondaná,hogy miért?
2019. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem kötelező, de ajánlott, 3 havonta. Ha férges, 2 hét után megismételni...


Be lehet? 😉😂😂🤦🏻‍♀️


Egyébként IGEN, van oltás is, állatorvosnál, de csak ezért nem vinném oda. Szóval nem ifaz, hogy csak tabletta van, van ilyen paszta is és igen, oltás is van.

2019. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Spotont ajánlok a cicádra. Ez megbízható és kényelmes. Több minden élősködő ellen hat külsőleg és belsőleg.
2019. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!