Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikortól aludhat a macska külön?

Mikortól aludhat a macska külön?

Figyelt kérdés
Párom talált egy kölyök macskát tavaly augusztus végén. Vele aludt mert félt mindentől. Én októberben költöztem be és szeretném kiszoktatni az ágyból. Hogyan lehet megcsinálni?

2019. ápr. 10. 08:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Bármikortól.

De amúgy meg ott fog aludni ahol szeretne. A Macskák már csak ilyenek. Hagyd aludni azt kész.

2019. ápr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Lökjétek le midig az ágyból, nyilván finoman, ne fájjon neki de érezze nem szabad már ott lennie. (Vagy alakítsatok neki egy kuckót az ágy mellett.)
2019. ápr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Bármikortól. Zárd ki a szobából, mert személyes tapasztalat, hogy a cica magasról kakkantani fog rá, hogy e lelökdösöd az ágyról. Megvárja ameddig bealszol és már fekszik is melléd.
2019. ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kuckója van az ágy mellett és alatt is. Próbáltam lerakni de megharap. A páromra rá fekszik és így alszanak. Ő élvezi és mondókázik neki, hogy rossz macska nagy ágya. Csak én akarom kiszoktatni.
2019. ápr. 10. 08:40
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerűbb ha a párodat rakod máshova és akkor megy utána a macska.
2019. ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
sex sincs akkor?
2019. ápr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Van ettől függetlenül.:)
2019. ápr. 10. 08:46
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Jaaa, hát akkor első körben párodat neveld meg, hogy ne legyen ilyen engedékeny :D
2019. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Tudom, hogy ez nem fog tetszeni, de...


Engem nagyon zavarna, hogy ha az állatommal való alvást valaki így meg akarná piszkálni. :D Ezt sose engedtem. X éve/hónapja alszom egy állattal, az ott is marad.


Jól értem, hogy te költöztél oda hozzá a lakásába, később, mint a macska?


Alapvetően kompromisszumképes ember vagyok, ami minden emberi kapcsolat alapja, de úgy vettem észre, hogy ebben a kérdésben nehezen jutnak dűlőre a párok. Valaki vagy szereti, hogy vele alszik a macska/kutya, vagy egyáltalán nem viseli el. Ebben nehéz egyetérteni.


Szerencsére a vőlegényem is szeret a macsekunkkal aludni, én is. :-)


A macskát vagy kizárod, de akkor lehet, hogy nyávogni fog, és nem is fogja érteni... Elsősorban a pároddal kéne megbeszélni, hogy te nem akarod. Aztán vagy elfogadja, vagy nem.

2019. ápr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A kizárást próbáltam de csak nyávogás volt aztán 2 ugrás a kilincsre és bent volt. A párom azt mondja majd megszokom.
2019. ápr. 10. 09:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!