Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

2 héten belül 2-szer láttam, hogy megszédül a cicám. Nem esik el, de megtorpan. Érezheti-e Ő is a frontot, vagy mi lehet ez?

Őt csak simogatni lehet, nem engedi magát megfogni, ha mégis, hetekig fél.

Keress kérdéseket hasonló témában: Megszédül

ápr. 15. 09:38  Privát üzenet  

A válaszok
Az enyémnél is volt és mérgezett ptkányból evett.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 15. 10:10 Privát üzenet

Hát nem a "front"

Az enyém akkor járt így, mikor mellette cigizten, mintha be lett volna b....va.

Lehet,hogy semmi komoly, sokszor megálnak a cicák. Vagy én nem tudom ezt elképzelni, bocsi.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 15. 12:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A 3. szédülésnél számomra bebizonyosodott, hogy ha lentről fölnéz rám, aki széken ülök, megszédül, valahogy a szemével függhet össze ez.

Korábban is ez volt, fölfelé néz, akkor történik.

# 3/3Időpont tegnap 07:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valóban csak napi 2-szer kellene enni a felnőtt macskáknak? Az én cicáim most 1 évesek, de akár 4-5-ször is ennének.
Melyik a legjobb bolhairtó szer a macskák részére?
Van 4 db 2 hetes kiscicánk most születtek az anyjuk nem igazan foglalakozik velük kb 2 szer jár etetni őket. Mit csinaljunk tudnatok tanácsot adni?
Bolhás 7 hetes cicánál mi a legjobb bolhátlanító szer?
Insecticide 2000! Pattognak a bolhák a lakásban mindenhol. Már halálra csíptek. Hatásos a szer? És hogyan alkalmazzam?
Melyik a legjobb bolhairtó szer macskára?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!