Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 éves ivartalanított lány...

Cherrygirl08 kérdése:

1 éves ivartalanított lány cicám szánkázik, húzza magát a földön, férges nem lehet, mi bűzmirigyre gyanakszunk. Esetleg valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Hetek óta csinálja, húzza a fenekét takarón, szőnyegen, de csak ritkán.Többször volt féreghajtva az elmúlt időszakban, az nem lehet a baj az orvos szerint sem.

Voltunk egy hete, az állatorvos kinyomta a bűzmirigyét, mert elvileg előfordul, hogy a cica nem tudja magának üríteni. Azt mondta, most már rendben lesz, viszont továbbra is "szánkázik".

Lehet, hogy valami emésztőrendszeri betegség van a háttérben, vagy esetleg az orvos rosszul nyomta ki neki a bűzmirigyeket, és begyulladtak?


Előre is köszönöm, ha bárkinek van ötlete vagy hasonló tapasztalata!



2019. ápr. 17. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Széklete milyen? Ha lágyabb, akkor lehet gond, hogy nem tudja eléggé megtisztítani magát és csípi.


Ha nem a bűzmirigy a hibás, jobb ötletem nincs - de ha nem múlik, én elvinném másik dokihoz.

(Nálunk is volt kinyomva neki, itt vakaródzás miatt, de meg is szűnt vele a gond.)

2019. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Széklete rendben van, és eszik is rendesen.

Tervezem elvinni másik dokihoz, csak gondoltam hátha van valakinek tapasztalata.

Köszi a választ!

2019. ápr. 17. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az ivartalanításnál valami benn maradt. Nem ez lenne az első eset...
2019. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Varrat nem lehet?


Illetve tudom, hogy a nősténynek a hasfalát vágják fel...


A mi ivartalanított kandúrunk is így húzta magát, kiderült, hogy a felszívódó varrat, nem szívódott fel szegényemnek...

2019. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egy hete nyomták ki a bűzmirigyét, akkor nem valószínű, hogy ennyi idő alatt megint felgyűlt... Milyen féreghajtót használtok? Nem lehet, hogy nem teljes spektrumú, és mégis vannak belső élősködői?
2019. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!