Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Három hónapos Perzsacica nem...

Három hónapos Perzsacica nem akar az alomba piszkolni, wc-csésze elé végzi a dolgát, mi lehet a baj, ill., hogy lehet az alomra szoktatni?

Figyelt kérdés
2007. febr. 4. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát a mi perzsacicánk már az első nap, mikor hazavittük, beletettük az alomba, megszagolta, és onnantól kezdve már magától ment a dolog. De szerintem ha a wc-csésze körül helyezed el a cicaalmot, lehet hogy ott használni fogja. Mert úgy hallottam, hogy ahova először piszkitanak, azt jelölik ki a helyüknek. Ne feledd, a cicák öntörvényűek, úgyis az lesz, amit ők akarnak... :-)
2007. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Először is próbáld meg a szagot hatástalanítani.Nekem a szalmiákszesz vált be.Vigyázz,mert erősen szúrós szagú,de a szagot csak így tudod felülírni.Amit még próbálhatsz, tegyél alufóliát arra a helyre,ahová járni szokott,azt sem szeretik.A pisijét pedig egy WC papírral itasd fel, és tedd az alom tetejére.Az almot pedig mindig tisztán kell tartani mert a perzsa elég kényes az ilyesmire.
2007. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!